ویدئو لنز سولوتیکا نچرال کالر مدل آسول

5
دسته بندی : پزشکی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۵/۲۲ ۲۳:۰۰
تعداد بازدید : 1795 بار
دانلود ویدیو

 

لنز سولوتیکا نچرال کالر مدل آسول Solotica Natural Colors Azul یکی از زیباترین لنزهای این کمپانی است که بصورت رنگی مورد استفاده قرار می گیرد.

زیبایی صورت همواره از گذشته تاکنون از اهمیت بسیاری برخوردار بوده است چرا که بیشترین ارتباط کلامی، حسی و نگاهی از طریق صورت انسان انجام می شود.

شاید به جرات بتوان گفت تاثیر گذارترین عضو در صورت ما انسانها چشم است، همانطور که چشم وظیفه بینایی را برعهده دارد و بدون این حس از حواس پنجگانه نمی توان به راحتی زندگی کرد زیبایی آن نیز تاثیر بسیاری در طرف مقابل می گذارد.

یکی از راههای زیباتر شدن چشم تغییر رنگ آن می باشد، افرادی که چشمهای رنگی دارند معمولا زیباتر از بقیه افراد محسوب می شوند اما تغییر رنگ چشم بصورت طبیعی یا با عمل های زیبایی تقریبا غیر ممکن است، اما یک روش بسیار ساده تر وجود دارد و آن هم استفاده از لنزهای رنگی است.

لنز سولوتیکا Solotica

انتخاب یک لنز مناسب که به چشمان شما آسیب وارد نکند و در عین حال طبیعی بنظر برسد کار بسیار دشواری است. از این رو برآن شدیم یکیاز انواع لنزهای مطرح در سطح جهانی با برند سولوتیکا Solotica را به شما معرفی کنیم، لنز رنگی و طبی سولوتیکا یکی از برند های موفق در زمینه ساخت لنز در دنیا می باشد که محصول کشور برزیل است. کمپانی سولوتیکا از بهترین و محبوترین برند های جهانی می باشد و طرفداران زیادی همچون هنرمندان، بازیگران سینمای و افراد مشهور دنیا از این محصول استقبال و استفاده می کنند. ماده تشکیل دهنده لنز سولوتیکا Polymacon  می باشد که دارای تائید مجوز FDA از امریکاست. استفاده لنز سولوتیکا هیچگونه عوارض جانبی از قبیل: سوزش چشم، خارش، قرمزی و یا خشک شدن چشم را بهمراه ندارد و در تمام طول استفاده حتی وجود آنرا احساس نخواید کرد.

لنز سولتیکا در 4 مدل مختلف وجود دارد:

1- سری هیدروکور HIDROCOR

سری هیدرو کور بدون دور بوده و برای افرادی که چشمان تیره دارند و لنز یرروی چشمان آنان مشخص نیست مناسب است.

2- سری نچرال کالرز NATURAL

سری نچرال دارای دور مشکی نقطه ای می باشد و این سری مدل سالانه می باشد.

3- سری هیدروچارم HIDROCHARM

در این سری مدل دور دار خطی می باشد و سالانه است.

4- سری سولفلکس نچرال فصلی SPLFLEX NATURAL

این سری همانند نچرال می باشد و تنها تفاوت آن در فصلی بودنش است.

در این ویدئو لنز سولوتیکا نچرال کالر آسول را بر روی چشم می بینید که بسیار زیبا و طبیعی جلوه می کند. برای خرید این لنز می توانید از فروشگاه لیموسبز اقدام کنید.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.