مقایسه دو برند معروف شیائومی و اپل

5
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۱ ۲۰:۰۰
تعداد بازدید : 1499 بار
دانلود ویدیو

 

همانطور که میدانیم اپل یکی از بهترین ها در زمینه تلفن همراه است و اینکه اپل تا اینجای کار توانسته رضایت مشتریانش را جلب کند شکی نیست، اما شیائومی، برند تازه وارد و البته محبوب است.

میتوان گفت شیائومی به نسبت سن و سال کمی که دارد پیشرفت فوق العاده را در زمینه تلفن های همراه داشته است. در این ویدئو، دو اسمارت فون شیائومی و اپل با یکدیگر مقایسه میشوند.

مقایسه دو برند معروف شیائومی و اپل

شیائومی مدل Mi5 و آیفون 6S رقابت سرسختانه ای را در این کلیپ پیش رو دارند. البته ناگفته نماند که هنوز برند شیائومی برند تازه کار به حساب می آید و نباید به اندازه تجربه اپل از این برند انتظار داشت اما با این حال میبینیم که گوشی شیائومی نیز دست کمی از اپل ندارد. این دو گوشی تقریبا از لحاظ تست سرعت با یکدیگر برابری میکنند اما باید در نظر داشت که هرگوشی ممکن است در یکسری از تست های خاض از حریف خود جلو بزند. نکته جالب این است که این دو گوشی از لحاظ کیفیت دوربین تفاوت های زیادی با یکدیگر دارند که در ویدئو مشاهده خواهید کرد.

از نظر اندازه نیز اپل همچنان یک قدم جلوتر است. با این حال گوشی شیائومی می5 نیز به لطف طراحی اش، گوشی خوش دستی به حساب می آید. هنگامی که مشغول تماشای این ویدئو هستید مشاهده خواهید کرد که در تست سرعت بازکردن برنامه ها، اپل از شیائومی جلوتر است. اما نباید در این موضوع زیاد سخت گرفت، چرا که باید این را در نظر داشت که این دو اسمارت فون از دو سیستم عامل جدا بهره میبرند و نمیتوان به طور دقیق سرعت این دو گوشی را با یکدیگر مقایسه کرد.

نظر شما چیست؟ بنظر شما کدام یک از این دو گوشی میتواند کاربری راحت تری را برای شما ایجاد کند؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.