آموزش نصب eset smart security

0
دسته بندی : آموزشی
جمعه ۱۳۹۵/۰۵/۲۲ ۱۸:۲۸
تعداد بازدید : 2064 بار
دانلود ویدیو

 

آموزش نصب نرم افزار امنیتی eset smart security که یکی از بهترین آنتی ویروس های موجود برای کامپیوتر شما می باشد.

نرم افزار امنیتی eset smart security جز برترین آنتی ویروس های جهان می باشد که شما می توانید لایسنس این محصول را بصورت اورجینال از فروشگاه لیموسبز خریداری کنید.

در این ویدئو قصد داریم به شما نحوه نصب آنتی ویروس eset smart security را آموزش دهیم. این آنتی ویروس توانایی ایمن سازی کامپیوتر، لب تاپ، سرور و گوشی شما را در برابر انواع ویروس ها، تروجان ها و باج افزارها دارد که برای خرید هر نسخه باید جداگانه اقدام فرمایید. با توجه به پیشرفت تکنولوژی و ذخیره اطلاعات شخصی در گوشی و سیستم باید نحوه محافظت و ایجاد امنیت در سیستم های خود را نیز جز اولویت های خود قرار دهید.

امروزه تعداد ویروس های مخرب روز به روز در حال افزایش است خبر بد بوجود آمدن خیل عظیمی از باج افزارهایی همچون وانا کرای و پتیاست که حتی برخی از آنتی ویروس ها نیز توانایی مقابله با آن ها را ندارند و این باج افزارها با قرار دادن قفل بر روی اطلاعات شما دسترسی شما به اطلاعات را غیرممکن ساخته و در ازای اطلاعاتتان از شما پول طلب خواهند کرد، این باج افزارها قربانیان زیادی در سراسر دنیا داشته اند و حتی به سیستم های دولتی و اورگانهای پزشکی نیز حمله کرده اند، آنتی ویروس نود 32 از جمله آنتی ویروس های موجود است که توانایی مبارزه با این باج افزارها را دارد.

البته باید در نظر داشته باشید آنتی ویروس ها را از جاهای مطمئن خریداری کنید، بسیاری از آنتی ویروس های موجود در بازار به اسم اورجینال به شما فروخته می شوند حال آنکه از سرورهای بی کیفیت و غیر اورجینال آپدیت و پشتیبانی می شوند، آنتی ویروس نود 32 که توسط سایت لیموسبز در دسترس شماست، مستقیماً با Eset در ارتباط است ولایسنس اورجینال را بعد از خرید شما در کسری از ثانیه به ایمیلتان ارسال خواهد کرد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.