عینک های آفتابی ری بن

0
دسته بندی : آموزشی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۱ ۱۸:۰۰
تعداد بازدید : 1225 بار
دانلود ویدیو

 

عینک های آفتابی ری بن از جمله عینک های مطرح در سطح جهانی هستند که طرفداران بسیاری نیز در ایران دارند.

ری بن سازنده و طراح عینک‌های آفتابی که در سال ۱۹۳۷ در امریکا تاسیس شد. این عینک ها برای نیروی هوایی امریکا تعبیه شدند و توسط کمپانی Bausch & Lomb اداره می شدند. در سال ۱۹۹۹ کارخانه ری بن به ارزش ۶۴۰ میلیون دلار به شرکت ایتالیایی لوکساتیکا فروخته شد.

عینک های آفتابی ری بن

ری بن سری عینک های تولید کشور ایتالیا می باشد که بسیار زیبا و خوش دست هستند این کمپانی پیشرو در زمینه تولید عینک های آفتابی و طبی است، این عینک ها مطابق با بروزترین متدهای جهانی توسط طراحان حرفه ای ساخته و به بازار عرضه می گردند.

بر روی عدسی های عینک ری بن Ray Ban علامت RB بصورت لیزی درج گردیده است و نیز روی دسته با رنگ سفید و بصورت خوانا عبارت Ray.Ban MADE IN ITALY R ce نوشته شده است.

مدل، رنگ و اندازه عینک با رنگ سفید و خوانا نوشته می شود RB 3025 AVIATOR LARGE METAL W3277 58□14 3N که البته کد رنگ برای مدل های مختلف متفاوت است. همچنین در بعضی موارد به اختصار بجای Large Metal حرف L نوشته می شود.

تفکیک عینک های اصلی و تقلبی از هم کار بسیار پیچیده ای است همواره وجود کالاهای تقلبی انتخاب ما را سخت تر می کنند. برای خریدن ری بن های اصل بدئن دغدغه و نگرانی حتما به فروشگاه لیموسبز مراجعه کنید.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.