گوشی نوکیا 2

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۲ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 1122 بار
دانلود ویدیو

 

گوشی نوکیا 2 محصولی ارزان قیمت از کمپانی خوش نام Nokia خواهد بود که بزودی در دسترس علاقه مندان قرار می گیرد.

نوکیا برندی است که همه برای همه ما ایرانیان بسیار آشناست تقریبا همه ما خاطرات داشتن اولین گوشی های موبایل خود را با این برند برای خود ساخته ایم.

Nokia معروف به غول موبایل جهان و و بزرگترین نوآور و قدیمی‌ترین شرکت موبایل جهان است. نوکیا در زمان حیات خود موفقیت های بسیاری کسب کرد اما پس از چندی شاهد یک سیر نزولی و کناره گیری آن از دنیای تولید گوشی بودیم.

گوشی نوکیا 2

نوکیا به طور مخفیانه از مایکروسافت خانواده x را روانه بازار کرد که با سخت‌افزاری متوسط به بالا و ظاهری بسیار زیبا. سیستم عامل اندروید و رابط کاربری شبیه ویندوز موبایل با قیمتی نسبتاً کم روانه بازار کرد و آخرین محصول این خانواده نوکیا x2 dual simاست که بازخورد خوبی را داده است.

پس از شکست‌های پیاپی مایکروسافت در رقابت با سایر تولیدکنندگان گوشی هوشمند، با اعلام رسمی این شرکت، تمام جزئیات مربوط به حق استفاده از نام نوکیا تا سال ۲۰۲۷ برای گوشی‌های هوشمند و تبلت به شرکت اچ‌ام‌دی واگذار شد. بر اساس این توافق، نوکیا حق امتیاز خودش از فروش هر گوشی یا تبلت برند نوکیا را از شرکت اچ‌دی‌ام دریافت خواهد کرد که هر دو نام تجاری و حقوق مالکیت معنوی را پوشش می‌دهد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

میلاد پنجشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۱ ۲۱:۱۹

سپاس

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.