پورشه 911 کاررا مدل T

0
دسته بندی : اجتماعی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۸/۰۳ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 913 بار
دانلود ویدیو

 

پورشه 911 کاررا مدل T محصول بی نظیر و جدید کمپانی محبوب Porsche است، این ویدئو قدرت و ساختار هماهنگ این ابر اتومیبل را به نمایش می گذارد.

تیم مهندسی پورشه، مفهوم طراحی مدل 911T محصول سال ۱۹۶۸ را در 911 کاررا T پیاده‌سازی کرده است؛ این خودرو با وزن سبک، نسبت دنده‌های کمتر در جعبه‌دنده‌ی دستی، محور عقب و قفل دیفرانسیل مکانیکی، برای بهبود عملکرد و سواری ارائه می‌شود.

تمام بخش‌های 911 کاررا T، به‌منظور دست‌یابی به نهایت عملکرد اسپرت و وزن سبک‌تر طراحی شده است؛ پنجره‌ی عقب و شیشه‌های کوچک جانبی از جنس شیشه‌ی سبک‌وزن هستند، دستگیره‌ی داخل درها از طناب ساخته شده است، بیشتر مواد عایق صدا حذف شده‌اند، صندلی‌های عقب به همراه سیستم مدیریت ارتباطی پورشه نیز حدف شده‌اند که البته بدون دریافت هزینه، به سفارش مشتری نصب می‌شوند. حاصل این رژیم  کاهش وزن، کم شدن ۲۰ کیلوگرمی وزن کاررا T نسبت به 911 کاررا است تا به ۱۴۲۵ کیلوگرم برسد.

پورشه 911 کاررا مدل T

پیشرانه‌ی ۶ سیلندر خطی با حجم سه لیتر و دو توربوشارژر، قدرت خروجی ۳۷۰ اسب بخار و گشتاور ۴۵۰ نیوتن‌متر را از دور موتور ۱۷۵۰ تا ۵۰۰۰ در اختیار قرار می‌دهد. نسبت وزن به قدرت به ۳.۸۵ کیلوگرم بر اسب بخار ارتقاء یافته است تا نهایت عملکرد و سواری دینامیک تضمین شود. به لطف نسبت کمتر در اکسل عقب و قفل دیفرانسیل مکانیکی، پورشه کاررا T در زمان ۴.۵ ثانیه، به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که ۰.۱ ثانیه از مدل 911 کاررا کوپه سریع‌تر است. کاررا T در زمان ۱۵.۱ ثانیه به سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد. با سفارش پکیج آپشن PDK، رسیدن به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت، فقط ۴.۲ ثانیه و سرعت ۲۰۰ کیلومتر بر ساعت ۱۴.۵ ثانیه زمان می‌برد؛ حداکثر سرعت کاررا T با جعبه‌دنده‌ی دستی و خودکار، بیش از ۲۹۰ کیلومتر بر ساعت است.

طراحی پورشه 911 کاررا T، یادآور هیجان و حس اسپرت یک خودروی کوپه‌ی محور عقب است. تمام بدنه و چرخ‌ها، به‌عنوان عنصری از دیفرانسیل عمل می‌کنند. در جلو، اسپویلر کوچک سپر جلو و آینه‌های بغل خاکستری متالیک، به آیرودینامیک 911 کاررا T کمک کرده‌اند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.