بررسی بازی Need For Speed Pay Back

0
دسته بندی : سرگرمی
شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۴ ۲۱:۰۰
تعداد بازدید : 904 بار
دانلود ویدیو

 

در این بخش به برسی نسخه جدید Need For Speed و تشریح معایب و محاسن آن میپردازیم.

مجموعه بازی های نید فور اسپید معمولا برای گیمرها بسیار آشناست و میتوان گفت که این بازی محبوبیت خود را با دو نسخه Underground  و Most Wanted به دست آورد. بازی هایی که در هر نسخه بهبود پیدا کرده اند و توانستد تجربه ای ناب را در اختیار مخاطبان خود قرار دهند. Need For Speed Most Wanted یکی از آن نسخه هایی بود که توانست یک بخش داستانی را به بازی خود اضافه کند و باید گفت که این نسخه با استقبال کم نظیری مواجه شد و قاعدتا گیمرها منتظر یک نسخه هیجان انگیز تر نسبت به این نسخه بودند.

بررسی بازی Need For Speed Pay Back

از همان بدو ورود به نسخه جدید این بازی متوجه خواهید شد که این نسخه از نسخه های قبلی الهام گرفته شده است. البته باید گفت که این اصلا چیز بدی نیست و مهم این است که  بازی چقدر بتواند مخاطبان خود را جذب کند. بازی Need for Speed Payback قصد دارد از نظر داستانی تجربه‌ای نظیر Most Wanted را ارائه دهد. از این‌رو شاهد رویارویی تایلر و دوستان‌اش با لیگ‌های خیابانی اتومبیل‌ رانی و رهبران آن‌ها هستیم که در ابتدا، باید یک سری مسابقات اولیه یا همان کوئست‌های بازی را انجام داده تا به مسابقه انتهایی برسید. درادامه زمانی که رهبران بازی را پشت سر گذاشتید، نوبت به نفر اول این لیست و رهبر The House می‌رسد که باید وی را نیز از پیش روی بردارید. بخش داستانی Payback شلوغ است از این نظر که شاهد شخصیت‌هایی زیادی در دنیای بازی هستیم که اصلا پرداخت درستی برای آن‌ها صورت نگرفته است. حتی خود شخصیت‌های اصلی نیز از شخصیت پردازی مناسبی برخوردار نیستند؛ از شوخی‌های بی‌مزه‌اشان با یکدیگر گرفته تا تعامل با سایر رقبا و معرفی لیگ‌ها، به هیچ‌وجه خوب نیستند و صرفا استودیو گوست گیمز فقط آن‌ها را در دل بازی خود قرار داده و اصلا توجهی به جزئیات نداشته است. باید گفت که شخصیت های داستان اصلا قابل توجه نیستند و بسیار بد طراحی شده اند.

بررسی بازی Need For Speed Pay Back

به علاوه تمامی اینها نسخه Pay Back مجموعه ای از ایرادات فنی و باگها است. اگر جز طرفداران این بازی باشید باید بدانید که در هر سری از این بازی هنگامی که با پلیس ها مواجه میشوید پلیس ها سعی در پنچر کردن لاستیک شما دارند و جالب است بدانید که وقتی لاستیک خودروی شما به این موانع برخورد میکند بعد از چند ثانیه دوباره به حالت عادی باز میگردد! یکی دیگر از مشکلات این بازی کم بودن اتومبیل است! با الین که کلاس های مختلفی برای رانندگی شما وجود دارد باید گفت که ماشین های هرکلاس تقریبا با هم یکی هستند. همچنین اگر منتظر اثری هستید که دارای آب و هوای پویا باشد، باید گفت که Payback عمیقا شما را ناامید خواهد کرد و تنها سیستم شب و روز برای بازی طراحی شده است که اکثر مسابقات، در روز انجام می‌شوند.

با تمامی اینها،صداها و موسیقی بازی از جذابیت فریبنده ای برخوردار هستند و اتمسفر بازی به نحوی است که شما را درگیر خود میکند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.