آگهی ویدیویی سامسونگ با شعار Upgrade to Galaxy

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۵ ۱۹:۰۰
تعداد بازدید : 405 بار
دانلود ویدیو

 

این روزها رقابت ها بین کمپانی های سازنده اسمارت فون ها بیشتر از هر زمان دیگری احساس میشود و هرکدام از شرکت های تولید کننده سعی دارند تا سهم بیشتری از بازارها را نصیب خودشان کنند. اما چندی پیش سامسونگ با یک کلیپ جالب ظاهر شد که در آن محدودیت های آیفون را در طی 10 سال اخیر نشان میدهد.

آگهی ویدیویی سامسونگ با شعار Upgrade to Galaxy

اپل و سامسونگ همواره دو غول بزرگ در صنعت تلفن همراه و تکنولوژی هستند که نمیتوان از رقابت بین این دو شرکت چشم پوشی کرد. اما نکته جالب این است که سامسونگ با اقدامی خلاقانه محدودیت های آیفون را در یک ویدیو به تصویر کشیده است. جالب است بدانید که انتشار این ویدیو تنها چند روز پس از معرفی آیفون X توسط اپل بوده است. همانطور که در ویدیو مشهاده میکنید، کاربر آیفون از نسل اول آن با محدودیت ها ومشکلاتی مواجه هستند که سامسونگ توانسته این محدودیت ها را به خوبی به مخاطبان این ودیو انتقال دهد.

آگهی ویدیویی سامسونگ با شعار Upgrade to Galaxy

کاربر آیفون از نسل اول این گوشی با مشکلاتی همچون ضدآب نبودن گوشی، محدودیت حافظه، لزوم استفاده از دانگل برای استفاده همزمان از شارژر و هدفون روبرو است. در مقابل این تمامی مشکلات، دوستان او از گوشی سامسونگ استفاده میکنند و در این آگهی هیچکدام از مشکلات ذکر شده را ندارند و از وجود قلم گوشی نیز بهره میبرند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.