تست استحکام آیفون X

0
دسته بندی : تکنولوژی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۰۶ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 713 بار
دانلود ویدیو

 

آیفون X یا همان آیفون 10 یکی از منحصربفرد ترین گوشی های اپل است که به تازگی نیز معرفی و وارد بازار شده است، اما باید دید این اسمارت فون علاوه بر زیبایی و ظرافت از استحکام لازم برخوردار است؟

یکی از ویژگی هایی که این گوشی را منحصر به فرد میسازد، نمایشگر بدون حاشیه آن است باید دید که این گوشی در مقابل ضربه تا چه اندازه میتواند دوام بیاورد، در این ویدیو آیفون X با ضربات چاقو م چکش محک زده میشود. اولین خراشیدگی‌ها در این آزمایش در لول ۶ و ۷ و با ضربات چاقو بر روی پشت گوشی اتفاق می‌افتد و این همان سطح مقاومتی است که در پرچمداران بزرگ بازار دیده می‌شود. به نظر می‌رسد که اپل در پنل پشتی ایفونX از همان شیشه‌ای استفاده کرده که در پنل جلویی نیز از آن بهره برده است.

تست استحکام آیفون X

البته که به نظر میرسد مقاومت پنل پشتی آیفون بسیار بهتر از نسخه های دیگر آن نظیر آیفون6 و یا آیفون6s است، به همین خاطر هنگامی که این گوشی را در جیب خود نگاه می‌دارید، نگران خراشیدگی توسط دسته کلید و یا سکه های در جیبتان نباشید و به خاطر داشته باشید که اگر آیفون X دارید یا قصد خرید آنرا دارید باید از آن خوب نگهداری کنید چرا که تعویض صفحه آیفون چیزی در حدود 279 دلار آب میخورد و همچنین نیز تعویض پنل پشتی آن هزینه‌ای در حدود ۵۴۹ دلار در برخواهد داشت و این کمی دارندگان آیفون ۱۰ را نگران می‌کند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.