چرا نباید آیفون بخریم؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۱۹ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 725 بار
دانلود ویدیو

 

در یک اقدام جالب توسط شرکت سامسونگ ویدئویی از محدودیت های آیفون به نمایش گذاشته شد اما چرا نباید آیفون بخریم؟

اپل در ماه سپتامبر با برگزاری مراسمی همچون سال‌های گذشته، نسل جدید گوشی‌ هوشمند پرچم‌دار خود را با نام آیفون X رونمایی کرد.

سامسونگ همچون همیشه، پس از عرضه‌ی جدیدترین آیفون بیکار ننشسته و آگهی ویدیویی جدیدی  منتشر کرده است که در آن نگاهی تمسخرآمیز به قابلیت‌های آیفون در ۱۰ سال اخیر دارد. همانطور که در این ویدیو مشاهده می‌کنید، کاربر آیفون از اولین نسل این گوشی با مشکلات و محدودیت‌هایی روبه‌رو است که باید به محدودیت حافظه، نداشتن مقاومت در برابر نفوذ آب، لزوم استفاده از دانگل برای استفاده هم‌زمان از شارژر و هدفون برای گوش دادن به موسیقی اشاره کرد. در مقابل، دوست شخصیت اصلی از محصولات گلکسی سامسونگ استفاده می‌کند که به گفته‌ی سامسونگ، در این آگهی ویدیویی هیچ یک از محدودیت‌های مورد نظر را ندارد و از وجود قلم نیز بهره می‌برد.

چرا نباید آیفون بخریم؟

در بخشی از این آگهی می‌توان شخصیت اصلی را مشاهده کرد که برای خرید آیفون جدید در صف ایستاده و در انتظار آغاز فروش است؛ حال آنکه در بخش پایانی با خرید گوشی سامسونگ، دوستان خود را دوباره در صف خرید آیفون X می‌بیند. سامسونگ در پایان با عبارت «Upgrade to Galaxy» از کاربران آیفون می‌خواهد برای فرار از محدودیت‌ها به سمت گوشی‌های سامسونگ بروند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.