بررسی بازی Hello Neighbor

0
دسته بندی : سرگرمی
دوشنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۷ ۱۹:۰۰
تعداد بازدید : 810 بار
دانلود ویدیو

 

بازی Hello Neighbor برخلاف اسم زیبایش بازی ترسناک و فوق العاده رمزآلود است.

بازی Hello Neighbor (سلام همسایه) محصول کمپانی داینامیک پیکسل یکی از بی سر و صداترین بازی هایی بود که برای گیمورها تولید شد.

این بازی در اصل و واقعیت خود چیزی جز فرار کردن از دست یک همسایه‌ی سبیل‌کلفت مرموز و گشت و گذار در خانه‌اش برای پیدا کردن رمز و رازش ایده‌ی جالبی برای یک بازی مستقل سه‌بعدی به نظر می‌رسد که طراحی هنری بسیار خوبی هم دارد و پتانسیل این را دارد که ماندگار شود و سازنده‌اش را معروف کند. اما بازی به سادگی همه‌ی این موارد را با یک گیم‌پلی ناقص، باگ‌های فراوان و معماهایی که مطلقا با عقل جور در نمی‌آیند به اثری تبدیل کرد که بیشتر از این که یک بازی بد باشد، یک تجربه‌ی تلخ است.

شروع امیدوارکننده‌ای دارد. محله‌ی سوت و کور، یک پسربچه‌ی کنجکاو و همسایه‌ی مرموزی که باید سر از کارش دربیاوریم. این پسربچه‌ی بی‌نام در دنیایی که هیچ کدام از کلماتی که در آن می‌بینید معنی نمی‌دهند و صرفا ترکیبی از حروف انگلیسی هستند، مشغول توپ‌بازی‌اش است که جیغ و داد کسی را از خانه‌ی همسایه می‌شنود. از درون پنجره نگاه می‌کند و همسایه‌ی سیبیلو را می‌بیند که در را روی کسی قفل می‌کند و کلیدش را در اتاق زیر شیروانی، روی یک میز قرمز می‌گذارد. مأموریت مشخص شد: برداشتن کلید و رفتن به اتاق قفل شده.

شما در این بازی می باید علاوه بر فرار از دست این همسایه وحشتناک ماموریت نجات شخصی را نیز دارید، به نظر می‌رسد آقای همسایه کارش دزدیدن بچه‌ها و زندانی کردن آن‌ها در زیرزمینی است که آن را پر از وسایل گول‌زننده کرده است. 

این بازی از سطح گرافیکی بسیار زیبا و عالی بهره برده است کسی در این بازی حرف نمی‌زند و خبری از دیالوگ متنی هم نیست و خوشبختانه سازندگان شاهکاری از خود در دیالوگ‌نویسی به جا نگذاشتند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.