ویدئو رندرشده از سرفیس فون مایکروسافت

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۰۹/۲۸ ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : 656 بار
دانلود ویدیو

 

تولید گوشی های تاشونده یکی از بحث های روز در دنیای تولید گوئشی های هوشمند است.

طی چند ماه گذشته خبرهای متعددی از تولید گوشی های تاشو توسط برندهای مختلف شنیده ایم انا این بار خبر موثق از مایکروسافت و انتشار تصاویر رندر شده از سرفیس فون مایکروسافت دنیای تکتولوژی را دست خوش تغییراتی عظیمی کرد.

دیگر شکی وجود ندارد که مایکروسافت مشغول کار روی یک دستگاه موبایل جدید با برند سرفیس و مجهز به ویندوز ۱۰ است. اکنون دیوید بریر، طراح معروف با استفاده از پتنت‌های ثبت‌شده‌ی اخیر مایکروسافت، اقدام به خلق تصاویر رندر بسیار زیبایی از دستگاه‌های سرفیس اندرومدا (سرفیس فون) کرده است.

ویدئو رندرشده از سرفیس فون مایکروسافت

در تصاویری که او به‌صورت اینترنتی منتشر کرده است، سرفیس اندرومدا با ظاهری بسیار جذاب و در رنگ‌های آلبالویی و آبی کبالت مشاهده می‌شود. همچنین امکان تا کردن این دستگاه و تقسیم نمایشگر آن به دو قسمت وجود دارد. براساس این تصاویر، سرفیس فون از هیچ دکمه‌ای بهره نمی‌گیرد و تنها یک درگاه یواس‌بی نوع C در قسمت پایین آن تعبیه شده است. علاوه بر این، در کناره‌ی این دستگاه یک نشانگر اعلان‌ تعبیه شده است که یادآور اعلان‌های اج در گوشی‌های سری گلکسی سامسونگ است. با استفاده از این نشانگر بدون نیاز به باز کردن دستگاه، می‌توان اعلان‌های جدید را مشاهده کرد. این دستگاه را می‌توان همانند یک کتاب از وسط باز کرد که با این کار ابعاد نمایشاگر آن دو برابر خواهد شد.

باید دید در ماههای آینده این محصول جدید مایکروسافت تا چقدر می تواند در بین کاربران محبوب شود و نیازهای آنها را برطرف کند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.