بازگشت موستانگ افسانه ای

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۹ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 697 بار
دانلود ویدیو

 

اگر فیلم سرقت در 60 ثانیه را به خاطر داشته باشید، به یاد خواهید آورد که در این فیلم ماشین نیکلاس کیج در واقع فورد موستانگ النور بوده است. اما خبر جالب و هیجان انگیز این است که این خودرو قرار است بازتولید شود.

سرقت در 60 ثانیه دقیقا همانجایی بود که فوردموستانگ النور به زیبایی هرچه تمام تر در آن درخشید. یک خودروی عضلانی و قدرتمند که حتی تصور رانندگی با چنین ماشینی نیز لذت بخش است. به لطف شرکت روش (Roush) که تولیدکننده‌ی پیشرانه‌های تقویت‌شده‌ی فورد برای خودروهای مختلف، خصوصا انواع موستانگ است، می‌توان نمونه‌های سوپرشارژ تا حجم ۷ لیتر و قدرت ۷۵۰ اسب بخار در اختیار داشت. النور جدید هم می‌تواند به سفارش مشتری، دارای پیشرانه‌های متنوعی باشد؛ اما در ارزان‌ترین نسخه‌ با مدل ۸ سیلندر ۵ لیتری، موسوم به کایوت عرضه می‌شود که قدرت ۴۳۰ اسب بخار فراهم می‌کند. جعبه‌دنده‌های متفاوت در انواع ۵ سرعته و ۶ سرعته‌ی دستی، یا ۶ سرعته‌ی اتوماتیک هم، قابل انتخاب توسط خریدار هستند.

موستانگ افسانه ای به میدان بازمیگردد

قیمت هرخودروی موستانگ النور در حال حاضر 189 هزار دلار برآورده میشود. البته در نظر داشته باشید که خریدار این ماشین میتواند با سفارش آپشن های متنوع النور افسانه را تا سقف قیمتی چیزی در حدود 284 هزار دلار خریداری کند. هم اکنون، هر دستگاه فورد موستانگ کلاسیک مشابه نسخه‌ی استفاده‌شده در فیلم سرقت در ۶۰ ثانیه از نوع شلبی GT500 ساخت ۱۹۶۷، امروزه با قیمتی نزدیک به ۱۵۰ هزار دلار، توسط کلکسیونرها معامله می‌شود. و به جرات میتوان گفت که این خودرو ارزش چنین قیمتی را نیز دارد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.