بررسی فیلم War for the Planet of the Apes

0
دسته بندی : سرگرمی
یکشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۴ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 597 بار
دانلود ویدیو

 

این روزها فیلم هایی با ژانر اکشن و تخیلی طرفداران بسیاری برای خود پیدا کرده اند، اینبار قرار است به بررسی یک از فیلم  پرهیجان و محبوب با نام ظهور سیاره میمون ها بپردازیم.

اگر جز طرفداران فیلم های سینمایی با ژانر تخیلی باشید میدانید که نسخه قبلی این فیلم سینمایی با نام dawn for the Planet of the Apes (سپیده دم برای سیاره میمون ها) در سال 2014 با کرگردانی Matt Reeves به اکران رسید. اما در این نسخه جدید شاهد ادامه داستان نسخه قبلی هستیم، پس اگر قصد تماشای این فیلم را دارید پیشهناد میشود که حتما ابتدا نسخه اول فیلم را تماشا کنید.

پس از حوادثی که در قسمت قبلی این فیلم رخ داد، اینبار سزار و ارتش میمون ها خود را در برابر جنگی مرگبار و تنگاتنگ در میان انسان ها میبینند. بلاخره جنگ آغاز شده ودر این میان شمار زیادی از میمون ها کشته میشوند. پس از آن سزار قسم میخورد که انتقام سختی از انسان ها بگیرد.

بررسی فیلم War for the Planet of the Apes

اگر بخواهیم از تمام نقاط مثبت ظهور سیاره میمون ها همچون جلوه های ویژه شاهکار و بازیگران ماهر نظیر JudyGreer,Steve Zhan,Andy Seriks چشم پوشی کنیم باید گفت که این فیلم به موهبت داشتن فیلم نامه نویس های قهار یعنی Marck Bombak و Matt Reeves که کارگردانی این فیلم را نیز به عهده دارد، دارای فیلمنامه ای منحصربفرد و خاص است. بدین صورت که این فیلم یک داستان تکراری نیست و همین یکی از دلایل محبوبیت فیلم مذکور است.

همچنین ناگفته نماند که ظهور سیاره میمون ها توانست با کسب کردن امتیاز 7.6/10 جز فیلم های برتر قرار بگیرد.این فیلم 140 دقیقه ای با رده سنی +13 هم اکنون در اختیار بینندگان قرار دارد.

نظر شما درباره این فیلم چیست؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.