جهان ما چقدر بزرگ است؟

0
دسته بندی : علمی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۴ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 348 بار
دانلود ویدیو

 

همه ما میدانیم که در اطراف کره خاکی ما ستارگان و سیارات بیشمار دیگری وجود دارد، اما آیا تا به حال به بزرگی آن نیز فکر کرده اید؟

ویدیویی که هم اکنون مشاهده میکنید توسط ناسا انتشار یافته است. ویدیویی که شاید حتی تصورات بسیاری از ما را در مورد عظمت آفرینس زیر سوال میبرد. در این ویدیو به وضوح میتوان مشاهده کرد که حتی کره خاکی ما به نسبت دیگر کرات چقدر کوچک است، در نظر داشته باشید که ما انسان ها با وجود پیشرفت تکنولوژی و علم هنوز دانش ناچیزی را در اختیار داریم پس میتوان گفت که حتی ممکن است جهان آفرینش بسیار بزرگتر از چیزی باشد که هم اکنون مشاهده میکنید!

جهان ما چقدر بزرگ است؟

اگز دقت کنید در این ویدیو علاوه بر نشان دادن بی کران بودن جهان هستی، به یکسری از کرات مختلف که تاکنون در رصد انسان قرار گرفته اند نیز اشاره شده است. مقایس این سیارات و بزرگی آنان بسیار حیرت انگیز است و جالب است بدانید که به جرات میتوان گفت این ها نیز گوشه ی بسیار کوچکی از آفرینش هستند. باید گفت که زمین با تمام بزرگی و عظمتش در واقع سنگریزه ای در این هستی بیش نیست. این ویدیو با ماه، قمر زمین شروع می‌شود، سپس مقیاس سیاره‌ها، ستاره‌ها، کهکشان‌ها، خوشه‌های کهکشانی و در نهایت جهان چندگانه را به تصویر می‌کشد. تماشای این ویدیو شما را به وجد می‌آورد و به فکر فرو می‌برد.

نظر شما در این مورد چیست؟ آیا بشر میتواند در آینده این سیارات را مورد مطالعه فرار دهد؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.