نگاهی به بازی The evil within2

0
دسته بندی : سرگرمی
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۱/۰۲ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 613 بار
دانلود ویدیو

 

اگر به دنبال بازی با ژانر ترسناک هستید که هرچند دقیقه یکبار مو به تنتان سیخ کند این بازی و بررسی آنرا از دست ندهید.

اولین نسخه بازی The evil within (شیطان درون) در سال 2014 منتشر شد. باید گفت نسخه اول این بازی با اینکه بازی باکیفیت و زیبایی بود اما چندان بی عیب و ایراد هم نبود، اما بهرحال فروش خوب ای بازی سبب شد تا سازتدگان این بازی به فکر نسخه بعدی آن بیوفتند و با تجربه های قبلی از نسخه اول آن بازی بهتر و جذابتری بسازند و باید گفت که این اتفاق نیز افتاد. اگر بخواهیم سری اول و دوم این بازی را مقایسه کنیم متوجه پیشرفت فوق العاده ای خواهیم بود چرا که نسخه قبلی این گیم دارای ضعف های نظیر معرفی نکردن درست شخصیت ها به مخاطب و به نوعی بی سروته بودن بازی بوده است. اما در سری جدید شاهد برطرف شدن این اشمالات هستیم.

The evil within2 در واقع دارای یک کاراکتر اصلی به نام سباستین است که وارد دنیای خطرناکی شده و هدفش نجات دادن دخترش است البته که سری اول این گیم نیز با همین مظمون بود اما یکی از ضعف های نسخه اول این بود که شخصیت اصلی یعنی سباستین را به درستی به کاربر معرفی نکرده بود اما شیطان درون 2 به خوبی سباتین و زندگی شخصی اش، اشتباهات گذشته اش و اهدافش را به کاربر معرفی میکند. اما بازی به اینجا ختم نمیشود و شما در طول بازی با کاراکترهای مثبت و منفی دیگری آشنا خواهید شد. با وجود کیفیت خوب بازی و رفع بسیاری از اشکالات گفتنی است که هنوز نمیتوان The evil within را با بازی رزیدنت اویل محبوب مقایسه کرد. اما شیطان درون نیز به نوع خودش توانسته حرفی برای گفتن در بازی های با ژانر ترسناک داشته باشد.

نگاهی به بازی The evil within2

داستان بازی شیطان درون به طور بسیار جال و جذابی برای کاربر تعریف شده است اما قسمت پایانی بازی The evil within2 را میتوان به عنوان یک شاهکار قلمداد کرد. البته که توضیح دادن آن بازی را لو میدهد اما این را بدانید که پایان داستان این بازی شدیدا تاثیرگذار بوده و تا مدت ها از ذهن شما پاک نخواهد شد. گیم پلی این بازی نیز نقاط مثبت و منفی خودش را دارد. از طرفی در سکانس های اکشن بازی باید با استفاده از سلاح هایی نظیر کلت، مسلسل و شات گان به جنگ با دشمنانتان بروید اما همیشه آتش بازی نکته ی خوبی برای مبارزه نیست و گاهی وقات باید با پنهان شدن و مخفی کاری دشمنانتان را نابود کنید، مخصوصا هنگامی که تعداد دشمنان شما زیاد است مخفی کاری یکی از نکات مثبتی است که میتوانید به راحتی جانتان را نجات دهید. البته ناگفته نماند که بعضی اوقات نیز فرار کردن هم گزینه خوبی به شمار می آید.

در مجموع اگر از باس فایت‌های ضعیف بازی فاکتور بگیریم، The Evil Within 2 در دیگر بخش‌های گیم‌پلی کیفیت خوبی دارد و در طول تجربه تقریبا ۱۵ ساعته، نه تنها خسته نخواهید شد بلکه از کشتن دشمنان مختلف و گشتن در گوشه و کنار محیط‌های بازی، لذت زیادی خواهید برد.

نظر شما در رابطه با The evil within2 چیست؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.