پلی استیشن 5 چه تاریخی عرضه میشود؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۲/۰۹ ۱۹:۰۰
تعداد بازدید : 639 بار
دانلود ویدیو

 

اگر اهل بازی های کامپیوتری باشید قطعا بی صبرانه منتظر رونمایی کنسول نسل جدید سونی هستید. این بار به حدس و گمان های مربوط کنسول پلی استیشن 5 میپردازیم.

چندی قبل شاین لیدن رییس بخش آمریکای سونی در مصاحبه ای اعلام نمود که بدون شک پلی استیشن 5 ساخته خواهد شد. بعضی از شایعات نیز وجود دارند که میگویند کنسول پلی استیشن 5 در سال 2019 به بازار عرضه خواهد شد و بعضی از شایعات دیگر نیز تاریخ عرضه پلی استیشن 5 را سال 2020 میلادی اعلام نموده اند اما واقعیت چست؟

بر اساس مصاحبه ای که با مارک سرنی، طراح ارشد کمپانی سونی انجام شده است، فرآیند ساخت هر کنسول توسط سونی پنج سال قبل از ارائه آن به بازار شروع میشود.

اگر به خاطر داشته باشید ساخت کنسول ps4 از سال 2008 شروع شد. یعنی 2 سال پس از ارائه ps3 بعد از آن پلی استیشن 4 در سال 2015 به صورت رسمی معرفی شد.

پلی استیشن 5 چه تاریخی عرضه میشود؟

اگر پلی استیشن 5 نیز سرنوشت نسخه قبلی خود را پیش بگیرد، ارائه این کنسول در سال 2020 ادعای بعیدی به نظر نمی آید. البته باید در نظر داشت که ممکن است کمپانی سونی زمان عرضه این کنسول را تغییر دهد. یکی دیگر از موضوعاتی که بازار داغ خود را دارد این است که باید انتظار چه بازی هایی را از پلی استیشن 5 داشته باشیم؟

قطعا کمپانی سونی مثل همیشه سعی میکند تا با استفاده از بازی های جذاب و هیجان انگیز قدرت کنسول خود را به رخ بکشد. البته ناگفته نماند که باید انتظار هرچیزی را از کمپانی سونی داشته باشیم اما با این حال بازی هایی که به احتمال زیاد روی این کنسول اجرا خواهند شد عبارتند از: FIFA2023, Killzone:Shadow Fall, The last of us Part3 و نسخه جدید Call of duty اشاره کرد.

با وجود تمامی اینها باید گفت که سونی قطعا خیال کاربرانش را از بابت کیفیت و پیشرفت کنسول نسل جدید خود راحت خواهد کرد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.