برندگان اسکار 2018

0
دسته بندی : فرهنگی و هنری
شنبه ۱۳۹۶/۱۲/۱۹ ۱۸:۳۰
تعداد بازدید : 56 بار
دانلود ویدیو

 

امسال نیز همانند سال های دیگر جشنواره اسکار برگزار شد، اسکار امسال برندگان منحصر بفردی داشت که در ادامه به آن میپردازیم.

جشنواره اسکار امسال در شهر لس آنجلس و با میزبانی کمدین معروف، جیمی کمیل برگزار شد.

فهرست برندگان اسکار عبارتند از:

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

 برنده: سم راکول

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل مرد :

ویلیام دفو برای فیلم The Florida Project

وودی هارلسون برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

ریچارد جنکینز برای فیلم The Shape of Water

کریستوفر پلامر برای فیلم All the Money in the World

سم راک‌ول برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

                                                  بهترین گریم

                                            برنده: Darkest Hour

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین گریم:

فیلم Darkest Hour

فیلم Victoria & Abdul

فیلم Wonder

                                             بهترین طراحی لباس

                                        برنده: Phantom Thread

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین طراحی لباس:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Darkest Hour

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Victoria & Abdul

                                                 بهترین مستند

                                                برنده: Icarus

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین مستند:

مستند Abacus: Small Enough to Jail

مستند Faces Places

مستند Icarus

مستند Last Men in Aleppo

مستند Strong Island

                                             بهترین تدوین صدا

                                             برنده: Dunkrik

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین تدوین صدا:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

                                             بهترین میکس صدا

                                             برنده: Dunkrik

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین تدوین صدا:

فیلم Baby Driver

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

                                           بهترین طراحی صحنه

                                     برنده: The shape of water

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین طراحی صحنه:

فیلم Beauty and the Beast

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم The Shape of Water

                                    بهترین فیلم خارجی(غیر انگلیسی)

                                   برنده: A Fantastic Woman

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم خارجی:

فیلم A Fantastic Woman از کشور شیلی

فیلم The Insult از کشور لبنان

فیلم Loveless از کشور روسیه

فیلم On Body and Soul از کشور مجارستان

فیلم The Square از کشور سوئد

                                     بهترین بازیگر نقش مکمل زن

                                          برنده: آلیسون جنی

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین بازیگر نقش مکمل زن:

مری جی بیلگ برای فیلم Mudbound

آلیسون جنی برای فیلم I, Tonya

لزلی مانویل برای فیلم Phantom Thread

لوری متکالف برای فیلم Lady Bird

اکتاویا اسپنسر برای فیلم The Shape of Water

                                         بهترین انیمیشن کوتاه

                                     برنده: Dear basketball

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین انیمیشن کوتاه:

انیمیشن Dear Basketball

انیمیشن Garden Party

انیمیشن Lou

انیمیشن Negative Space

انیمیشن Revolting Rhymes

                                            بهترین انیمیشن

                                            برنده: Coco

برندگان اسکار 2018

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین انیمیشن:

انیمیشن The Boss Baby

انیمیشن The Breadwinner

انیمیشن Ferdinand

انیمیشن Loving Vincent

                                        بهترین جلوه های ویژه

                                  برنده: Blade Runner 2049

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین جلوه های ویژه:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Guardians of the Galaxy Vol. 2

فیلم Kong: Skull Island

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم War for the Planet of the Apes

                                            بهترین تدوین

                                          برنده: Dunkrik

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین تدوین:

فیلم Baby Driver

فیلم Dunkirk

فیلم I, Tonya

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

                                         بهترین مستند کوتاه

                       برنده: Heaven Is a Traffic Jam on the 405

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین مستند کوتاه:

مستند Edith+Eddie

مستند Heaven Is a Traffic Jam on the 405

مستند (Heroin(e

مستند Knife Skills

مستند Traffic Stop

                                          بهترین فیلم کوتاه

                                    برنده: The Silent Child

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم کوتاه:

DeKalb Elementary

The Eleven O'Clock

My Nephew Emmett

The Silent Child

Watu Wote/All of Us

                                        بهترین فیلم اقتباسی

                               برنده: Call Me by Your Name

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم نامه اقتباسی:

فیلم Call Me By Your Name

فیلم The Disaster Artist

فیلم Logan

فیلم Molly’s Game

فیلم Mudbound

                                    بهترین فیلم نامه اورجینال

                                        برنده: Get Out

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم نامه اورجینال:

فیلم The Big Sick

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

                                      بهترین فیلم برداری

                                برنده: Blade Runner 2049

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم برداری:

فیلم Blade Runner 2049

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Mudbound

فیلم The Shape of Water

                                       بهترین موسیقی متن

                                برنده: The shape of water

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین موسیقی متن:

فیلم Dunkirk

فیلم Phantom Thread

فیلم The Shape of Water

فیلم Star Wars: The Last Jedi

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

                                      بهترین آهنگ اورجینال

                                   برنده:Remember Me

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین اهنگ اورجینال:

آهنگ Mighty River از فیلم Mudbound

آهنگ Mystery of Love از فیلم Call Me By Your Name

آهنگ Remember Me از انیمیشن Coco

آهنگ Stand Up For Something از فیلم Marshall

آهنگ This Is Me از فیلم The Greatest Showman

                                           بهترین کارگردان

                                        برنده: گیرمو دل تورو

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین کارگردان:

پل توماس اندرسن برای فیلم Phantom Thread

گیرمو دل تورو برای فیلم The Shape of Water

گرتا گرویگ برای فیلم Lady Bird

کریستوفر نولان برای فیلم Dunkirk

جردن پیل برای فیلم Get Out

                                  بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

                                        برنده: گری اولدمن

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی مرد:

تیموتی شلمی برای فیلم Call Me By Your Name

دنیل دی لوییس برای فیلم Phantom Thread

دنیل کالویا برای فیلم Get Out

گری اولدمن برای فیلم Darkest Hour

دنزل واشنگتن برای فیلم Roman J. Israel, Esq

                                 بهترین بازیگر نقش اصلی زن

                                  برنده: فرانسیس مک دورمند

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین بازیگر نقش اصلی زن:

سالی هاوکینز برای فیلم The Shape of Water

فرانسیس مک دورماند برای فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

مارگو رابی برای فیلم  I, Tonya

سیرشا رونان برای فیلم Lady Bird

مریل استریپ برای فیلم The Post

                                         بهترین فیلم

                               برنده: The shape of water

نامزدهای مشخص شده برای جایزه بهترین فیلم:

فیلم Call Me by Your Name

فیلم Darkest Hour

فیلم Dunkirk

فیلم Get Out

فیلم Lady Bird

فیلم Phantom Thread

فیلم The Post

فیلم The Shape of Water

فیلم Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.