یک روز معمولی در سال 2020 چگونه خواهد بود؟

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۰/۳۰ ۱۱:۲۸
تعداد بازدید : 2212 بار
دانلود ویدیو

 

در چند سال اخیر شاهد پیشرفت سریع تکنولوژی در تمامی عرصه ها بوده ایم، این مسئله به قدری با زندگی روزانه ما عجین شده است که بدون حضور آن قادر به ادامه زندگی نخواهیم بود.

کافیست نگاهی به اطراف خود بیندازیم تا ببینیم وسایل زندگی چقدر دستخوش تغییرات شده اند، به عنوان مثال زمان زیادی از تولد اولین گوشی تلفن همراه نمی گذرد اما به حدی جای خود را در زندگی ما باز کرده که بدون آن تقریباً فلج می شویم.

رشد تکنولوژی در زندگی ما چنان سریع است که حتی گاهی زندگی بدون آن ها را به یاد نمی آوریم ابزار جدیدی همچون گوشی های هوشمند به قدری با زندگی ما عجین شده است که بدون آن ها قطعاً دچار مشکل می شویم، این تکنولوژی در علم، پزشکی و تمامی علوم به سرعت در حال توسعه و دگرگونی است. 

تولید خودرو های جدید مطابق با نیاز کاربران و حتی فراتر از نیاز همچون خودروهای خود ران و دارای سوخت پاک، درمان بسیاری از بیماری های کشنده بشر، سفر به کرات دیگر و فکر زندگی کردن در نقاط مختلف گیتی از جمله دیگر تغییرات زندگی بشر است که به لطف پیشرفت تکنولوژی پدید آمدند.

پیشرفت تکنولوژی باعث تنبل شدن بشر و نیز گاهاً باعث بوجود آمدن بیماری های خطرناک و جدی دیگری شده است. تغییر جریان زندگی بشر طی چند سال آتی به قدری خواهد بود که تکنولوژی های جدیدی که هم اکنوندر حال استفاده از آن ها هستیم هیچ به نظر می آیند.

اما این رشد تکنولوژی و تولید و اختراع وسایل مختلف حتی یک ثانیه از توقف نمی ایستد در این ویدئو نمایی از یک روز زندگی در سال 2020 را خواهیم دید که می تواند بسیار هیجان انگیز و شاید کمی تخیلی و دور از ذهن باشد، اما این امر ثابت شده است که هر چه انسان در قدرت تخیل خود می پروراند روزگاری به حقیقت می پیوندد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

افسانه پنجشنبه ۱۳۹۵/۱۲/۰۵ ۱۷:۳۸

عالی بود

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.