شگفت انگیزان 2

0
دسته بندی : سرگرمی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۱/۲۹ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 1000 بار
دانلود ویدیو

 

انیمیشن شگفت انگیزان جز موفق ترین و محبوب ترین کارتون ها به شمار میرود که هم اکنون 13 سال از تاریخ اکران این انیمیشن میگذرد و باید منتظر قسمت دوم این انیمیشن در ژوئن 2018 باشیم

کاراکترها و شخصیت های قسمت اول

قسمت اول این انیمیشن جذاب و دیدنی محصول سال 2004 کمپانی پیکسار بوده است.انیمیشن شگفت انگیزان برنده جایزه اسکار بهترین فیلم پویا نمایی بوده و قسمت دوم این انیمیشن در ماه ژوئن 2018 روی پرده سینما خواهد رفت. داستان، درباره یک خوانواده است که هرکدام دارای قدرت های خاصی هستند و به مبارزه با افراد خرابکار روی می آورند. یکی از دلایل جذابیت این انیمیشن، خلق کاراکترهای کمدی و در عین حال جذاب است، همچنین گرافیک بالا و فیلمنامه منحصربفرد آن از دیگر عوامل محبوبیت این انیمیشن میباشد.

شگفت انگیزان 2

داستان قسمت دوم

قسمت دوم شگفت انگیزان در واقع ادامه ی قسمت اول از و کاراکترها قبلی در این کارتون خودنمایی خواهند کرد. آقای شگفت انگیز متوجه قابلیت های خاص و عجیب فرزند کوچک خود یعنی جک جک میشود. همانطور که در قسمت اول مشاهده کرده اید این کودک دارای نیروهایی از جمله تبدیل شدن به یک گلوله آتش و حرکت با سرعت بسیار زیاد میباشد.

اینبار نیز خوانده شگفت انگیزان قرار است تا با یک تبهکار با نام Underminer مبارزه کند اما در این داستان شخصیت اصلی آقای شگفت انگیز نیست، بلکه مادر خانواده الاستی گرل است. در این قسمت آقای شگفت انگیز باید با یکی از بزرگترین چالش های زندگی خود یعنی دست و پنجه نرم کردن با خانواده و بچه های خود مواجه شود.

شگفت انگیزان 2

زمان پرده برداری

کمپانی والت دیزنی اعلام نموده است که قسمت دوم شگفت انگیزان در ماه ژوئن سال 2018 مطابق با 25 خرداد 1397 با کیفیت IMAX راهی سینماهای آمریکا شود. با توجه به موفقیت های قسمت اول باید شاهد تکرار این موفقیت ها فروش فوق العاده کارتون شگفت انگیزان باشیم.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.