چگونه عطر اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

0
دسته بندی : آموزشی
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۰۹ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 506 بار
دانلود ویدیو

 

این روزها شناسایی اجناس اورجینال از اجناس تقلبی نیاز به نظر کارشناسی دارد، چه بسا که اگر بخواهید عطر اورجینا را از تقلبی تشخیص دهید نیاز است تا حتما چند نکته را رعایت کنید.

عطرهای تقلبی شباهت بسیاری به نسخه های اورجینال دارند و به جرات میتوان گفت که شناسایی آنها کار بسیار دشواری است. اما اگر چند نکته را به خاطر داشته باشید میتوانید نسخه اورجینال و کپی این عطرها را از هم تشخیص دهید.

تفاوت عطرها

همانطور که در ویدئو مشاهده میکنید، این بار قرار است تا نسخه اورجینال و فیک Bvlgari Aqva را با یکدیگر مقایسه کنیم، اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که اولین تفاوت این دو در وزن آنهاست، هرچند که این دو عطر از لحاظ وزن تفاوت بسیار کمی با یکدیگر دارند اما با یک ترازوی ساده میتوان تفاوت وزنی این دو را از یکدیگر تشخیص داد.

چگونه عطر اصل را از تقلبی تشخیص دهیم؟

جعبه وبسته بندی

جعبه و بسته بندی Bvlgari نیز یکی دیگر از تفاوت های فاحش آنهاست، به طوری که نسخه فیک با بسته بندی نا مرتب در اختیار قرار میگیرد و این مورد در خصوص نسخه اورجینال صدق نمی کند. جعبه این دو نیز از لحاظ رنگ و طرح کاملا با یکدیگر تفاوت دارند و به راحتی میتوان عطر بولگاری اصلی را از تقلبی تشخیص داد.

شیشه عطر

شکل وشمایل شیشه بولگاری نیز یکی دیگر از تفاوت های آنهاست، نوشته های حکاکی شده، رنگ شیشه و طراحی کلی شیشه عطر را میتوان جز اختلاف های فاحش این دو دانست، توجه کنید که حتی در نسخه اورجینال Bvlgari aqva لوله اسپری به صورت صاف در شیشه قرار گرفته است، در صورتی که در نسخه کپی آن این لوله به صورت کج در شیشه عطر قرار گرفته است.

نظر شما در رابطه با این موضوع چیست؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.