همه چیز در مورد زیپو

0
دسته بندی : آموزشی
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۳ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 675 بار
دانلود ویدیو

 

فندک های زیبا و خلاقانه جز اکسسوری های خاص به حساب می آیند. یکی از کمپانی ها معروف در زمینه ساخت فندک زیپو نام دارد.

پیدایش فندک زیپو

جالب است بدانید که این فندک در سال 1311 به دستور یکی از پادشاهان بریتانیایی ساخته شد. Zippo را میتوان یکی از برندهای تجاری موفق در زمینه خود دانست. نامی آشنا که با سابقه ای قدیمی توانسته تا نقش بزرگی را تکامل فندک ها داشته باشد.

بهترین فندک های Zippo

به جرات میتوان گفت که بهترین مدل های فندک های لوکس را کمپانی زیپو تولید میکند. بدون اغراق باید گفت که کاتالوگ هایی نظیر کاتالوگ سال 2002 و یا کاتالوگ سال 1999 جز بهترین های زیپو به شمار می آیند. گر چه که گفتنیست که تمامی فندک های زیپو زیبایی خاص خود را دارند اما باید در نظر داشته باشید که لوکس ترین این فندک ها متعلق به این کاتالوگ ها میباشد.

شناخته شده ترین فندک های زیپو از نوع بنزینی هستند. اما باید در نظر داشته باشید که علاوه بر فندک های بنزینی، زیپو توانسته تا فندک هایی با سوخت بوتان و همچنین فندک مخصوص روشن کردن شمع را طراحی کند.

همه چیز در مورد زیپو

عینک های Zippo

اگر دقت کنید متوجه خواهید شد که تمامی برندهای معروف علاوه بر فعالیت در زمینه ی مربوطه، در زمینه های دیگری نیز فعالیت دارند. برند Zippo نیز از این قاعده مستثنی نیست. این برند در حوزه عینک های آفتابی نیز فعالیت دارد و میتوان به جرات گفت که کیفیت عینک های زیپو دست کمی از کیفیت فندک هایش ندارد.

قطعات یدکی زیپو

باید گفت که این برند، علاوه بر ساخت فندک قطعات یدکی فندک را نیز تولید میکند. زیر سیگاری، سنگ اتش زن، سوخت مایع مخصوص فندک و همچنین نوعی فندک که برای گرم کردن دست به کار میرود نمونه هایی از تولیدات این کمپانی به شمار میرود.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.