استون مارتین DB11 AMR

0
دسته بندی : سرگرمی
سه شنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۵ ۱۶:۰۰
تعداد بازدید : 305 بار
دانلود ویدیو

 

استون مارتین DB11 AMR پرچمدار جدید این کمپانی با الهام از از خودروهای مسابقه را به خانواده‌ی لوکس DB11 طراحی و تولید شده است.

استون مارتین Aston Martin

صنعت خودرو یکی از مهیج ترین صنعت های موجود در بازار جهانی است که علاقه مندان بسیاری در اقصی نقاط دنیا دارد. شرکت های مطرح و بزرگی در این صنعت مشغول به کار هستند و رقابتی تنگاتنگ باهم دارند.

استون مارتین شرکت خودروسازی بریتانیایی است که در تولید خودروهای اسپورت از سال 1913 فعالیت می کند. دلیل آوازه این کمپانی را شاید بتوان به شرکت فورد ارتباط داد که یکی از سهامداران این شرکت است.

استون مارتین DB11 AMR

بدون شک همه دوستداران صنعت خودرو با برند استون مارتین Aston Martin به خوبی اشنا هستند. استون ماریتن DB11 AMR نسخه پر قدرت DB11 است که دو سال پیش به بازار معرفی شد.

استون مارتین DB11 AMR

مشخصات فنی

استون مارتین DB11 AMR از پیشرانه 12 سیلندری V شکل لیتری توربوشارژ (دو توربوشارژ با طرح توئین‌توربو) استفاده می‌کند. این در حالیست که در مقایسه با خودرو DB11 قدرت 30 اسب بخار بیشتر را دارد.

DB11 AMR با ۶۳۰ اسب بخار قدرت و ۷۰۰ نیوتن‌متر گشتاور، در زمان ۳.۷ ثانیه به سرعت ۱۰۰ کیلومتر بر ساعت می‌رسد که حدود ۰.۲ ثانیه سریع‌تر از DB11 استاندارد است.

استون مارتین DB11 AMR با بهبود جعبه‌دنده‌ی ۸ سرعته اتوماتیک و سیستم تعلیق، به اهمیت سواری DB11 هم توجه کرده است.

طراحی داخلی

استون مارتین DB11 AMR در بخش طراحی داخلی و خارجی هم تغییرات اندکی داشته که بیشتر این موارد جایگزینی تزئینات سیاه‍‌رنگ به‌جای کروم است.

قیمت

DB11 AMR در نسخه‌ی ویژه‌ی سیگنچر (Signature) با قیمت ۲۷۴ هزار و ۲۹۵ دلار در تعداد محدود ۱۰۰ دستگاه تولید خواهد شد. DB11 AMR نسخه‌ی استاندارد با قیمت ۲۴۱ هزار دلار در تابستان سال جاری به بازار جهانی می‌رسد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.