گلس گوشی مناسب کدام است؟

0
دسته بندی : آموزشی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۲۶ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 230 بار
دانلود ویدیو

 

شاید برای شما نیز اتفاق افتاده باشد هنگامی که گوشی تان به هر دلیل و اتفاقی ضربه ای ببیند، از طرفی هزینه تعمیرات گوشی های هوشمند نیز بسیار بالا است. شما میتوانید با داشتن گلس گوشی مناسب از ضربه دیدن گوشی خود جلوگیری کنید اما گلس گوشی مناسب کدام است؟

گلس گوشی

گلس Glass ها انواع مختلفی دارند و بسته به نیاز شما ساخته میشوند. دقت کنید که گوشی شما ممکن است به هر دلیلی آسیب ببیند پس استفاده از یک محافظ مرغوب میتواند این آسیب را به حداکثر برساند.

همانطور که گفته شد گلس های زیادی در بازار وجود دارند اما گلس گوشی مناسب کدام است؟

گلس شیشه ای یا پلاستیکی؟

به طور کلی هم اکنون دو نوع از این اقلام در بازار وجود دارد. یکی از نوع شیشه و دیگری از نوع پلاستیک هستند، اما فرق بین این دو چیست؟ محافظ پلاستیکی در واقع همانند یک نوع پلاستیک به نظر میرسند که با استفاده از این گلس ها، گوشی شما در برابر کثیفی و آلودگی محافظت میشود.

بهترین گلس گوشی

قیمت این نوع گلس ها نیز بسیار پایین است و باید در نظر داشته باشید که این محافظ های گوشی تنها برای حفاظت تلفن شما رد برابر آلودگی ساخته شده اند و به هیچ عنوان نمیتوان آنها را یک محافظ در برابر خط و خش و یا ضربه در نظر گرفت.

نوع دیگر از این محافظ ها که به نسبت محافظ های شیشه ای به تازگی وارد بازار شده اند از کیفیت مناسب تری برخوردار هستند. باید در نظر داشته باشید که این نوع از محافظ ها زخیم تر از گلس های معمولی هستند  اما از نقاط قوت آنان میتوان به دوام بسیار بیشتر آنان در برابر ضربه اشاره کرد.

به طور کلی باید گفت که محافظ های شیشه ای در واقع پس از ورود ضربه شکسته خواهند شد اما به صفحه گوشی آسیبی وارد نمیکنند و همین مورد را میتوان به عنوان یکی از نقاط قوت مهم این نوع محافظ ها در نظر گرفت.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.