ماموریت غیر ممکن 2018

0
دسته بندی : سرگرمی
جمعه ۱۳۹۷/۰۲/۲۸ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 738 بار
دانلود ویدیو

 

خبر خوش برای دوستداران مجموعه فیلم های Mission Impossible ماموریت غیرممکن 2018 به زودی اکران خواهد شد.

مجموعه فیلم های ماموریت غیرممکن

اولین نسخه مجموع فیلم ماموریت غیر ممکن در سال 1996 به کارگردانی برایان دی پالما ساخته شد. به جرات میتوان گفتکه تام کروز به تنهایی یکی از دلایل جذابیت این ماموریت غیر ممکن به شمار می آید. این فیلم با استقبال بسیار زیادی مواجه شد و سازندگان را ترغیب به ادامه ساخت این فیلم کرد. تاکنون 5 نسخه از از این فیلم ساخته شده است که همه این نسخه ها با استقبال بسیار خوبی مواجه شده اند.

تاریخ اکران

خبر خوش برای طرقداران فیلم های اکشن این است که قرار است این فیلم به زودی روی پرده سینما برود. بنا به گزارشات، این فیلم در تاریخ 27 July روی پرده سینما خواهد رفت.

ماموریت غیر ممکن 2018

داستان فیلم

این قسمت از ماموریت غیر ممکن که با نام فال اوت Mission impossible:Fallout روی پرده خواهد رفت را میتوان به جرات یکی از جنجالی ترین فیلم های سال 2018 داسنت. این قسمت از فیلم به کارگردانی کریستوفر مک کواری ساخته خواهد شد و طبق معمول ام کروز در این فیلم به خوبی خواهد درخشید.

در این قسمت از ماموریت غیر ممکن تام کروز که با نام ایتن هانت شناخته میشود، شخصیت اصلی داستان بوده که درگیر ماجراهایی خواهد شد. این قسمت در واقع یکی از ماموریت های ایتن هانت به حساب می آید که او باید با مشکلات مختلف دست و پنجه نرم کرده و مقداری پلوتونیوم که گم شده است را پیدا کند.

صحنه های ویژه فیلم

تریلر این فیلم به خوبی نمایانگر اکشن بودن فیلم است. صحنه های جالب و نماهای ویژه، تعقیب و گریز های بزرگ و مهیج و همچنین تیراندازی های پر سرو صدا که معمولا در ژانر اکشن به وفور یافت میشود را میتوان در این فیلم به خوبی مشاهده کرد. البته در نظر داشته باشید که یکی از جذابیت های این فیلم را می به سکانس هایی که در هلیکوپتر اتفاق می افتد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.