انیمیشن Gnome Alone

0
دسته بندی : سرگرمی
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۰ ۱۴:۰۰
تعداد بازدید : 963 بار
دانلود ویدیو

 

انیمیشن Gnome Alone یکی از انیمیشن های زیبا و جذاب است.

داستان انیمیشن

در انیمیشن کوتوله تنها(Gnome Alone)، شخصیت اصلی دختری با نام Chole است. او یک دختر باهوش است که برای چند مجبور است تا به خانه ای جدید نقل مکان کند. در ابتدا همه چیز به نظر عادی میرسد تا اینکه Chole بعد از مدتی کوتاه این خانه ی جدید برایش مرموز شده و متوجه کاراکترهای پنهانی و عجیب و غریب داستان میشود.

در طول داستان Chole، با دو شخصیت منفی و مثبت مواجه میشود. دسته ای از این کاراکترها که کوتوله ها نام دارند و Chole از همان ابتدای وارد شدن به خانه آنها را رویت میکند.

این کوتوله ها وظیفه محافظت از زمین را دارند و دسته دیگر بی مصرف ها هستند که Trogg نام دارند. کوتوله ها و Chole باید با این موجودات فضایی بجنگند و آنها را شکست دهند.

Trogg ها شخصیت منفی داستان هستند وبین کوتوله ها و تروگ ها درگیری رخ میدهد و Chole در این میان باید قهرمان درونی خود را پیدا کند و ترسیدن را کنار بگذارد.

اما دغدغه اصلی Chole زمانی است که باید بین درس و مشق و سپری نمودن دوران دبیرستان و درگیر شدن با تروگ ها یکی را انتخاب کند.

انیمیشن Gnome Alone

کارگردان و صداپیشگان

انیمیشن Gnome Alone محصول مشترک دو کشور آمریکا و کانادا میباشد. همچنین گفتنیست که کارگردانی این انیمیشن را پیتر لپنیوتیس بر غهده گرفته است.

از دیگر اثار این کارگردان میتوان به   toy story2, gotta catch santa claus,The nut Job2: Nutty By Nature وبسیاری کارتون های جذاب دیگر اشاره نمود.

به علاوه تمامی اینها، وجود صدا پیشگان کارکشته و خوش صدایی همانند جکی بی و جرج لوپز را میتوان از دیگر جذابیت های این انیمیشن عنوان نمود.

نظر شما در رابطه با این انیمیشن چیست؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.