بازی فیفا 19

0
دسته بندی : سرگرمی
دوشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۲۱ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 526 بار
دانلود ویدیو

 

فیفا یکی از بازی های جالب در زمینه فوتبال میباشد. باید دید که نسخه جدید این بازی چه ویژگی هایی دارد.

بازی فیفا 19

فدراسیون اروپا در ساخت فیفا همکاری میکند

بلاخره کمپانی Electronic Arts  از یازی Fifa 19 به طور رسمی رونمایی کرد. هم اکنون که کمپانی کونامی و یوفا همکاریشان را با یکدیگر به پایان رسانده اند، کمپانی الکترونیک آرتز قرار دادی جدید را با فدراسیون اروپا امضا کرده است باید گفت که لیگ قهرمانان اروپا به صورت لایسنس شده در این بازی اجرا خواهد شد.

کمپانی EA Sports  دست به کار میشود

شرکت EA اعلام کرده است که بار دیگر قرار است تا عکس اسطوره پرتغالی ها و رئال مادریدی ها، کریستین رونالدو را بر روی کاور فیفا 19 قرار دهد. به جرات میتوان گفت که طراحان این بازی سعی کرده اند تا بیشتر بر روی واقعی بودن بازی تمرکز کنند.

برای مثال در بازی فیفا 19 هنگامی با تغییر شرایط آب و هوایی شرایط بازیکنان نیز تغییر میکنند. در هوای افتابی بازیکنان زودتر خسته میشوند و یا ممکن است در هوای بارانی لیز بخورند.

تاریخ عرضه فیفا 19

هنوز تاریخ دقیقی برای عرضه این گیم به بازار مشخص نشده است. اما طبق شایعات و گزارشات به دست آمده این بازی به احتمال زیاد در ماه سپتامبر 2018 به صورت رسمی به بازار عرضه خواهد شد.

بازی فیفا 19

رقابت بین PES و FIFA

اگر اهل بازی های ویدئویی باشید قطعا میدانید که همواره یک رقابت جالب ودیدنی میان سری بازی های Fifa  و PES بوده است. با این حال باید دید که این دو بازی در سری جدید خود چگونه میخواهند طرفداران خود را به وجد آورند.

کدام لیگ به فیفا اضافه خواهد شد؟

در حال حاضر، نظر سنجی در سایت Fifa Play به صورت جهانی قرار دارد تا طرفداران مربوط به هر کشور در رابطه با اضافه شدن لیگ جدید به بازی مورد نظر رای دهند. باید گفت که چینی ها هم اکنون صدر نشین این رای گیری هستند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد. 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.