بازی Detroit: Become Human

0
دسته بندی : سرگرمی
سه شنبه ۱۳۹۷/۰۴/۲۶ ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : 650 بار
دانلود ویدیو

 

بازی Detroit: Become Human با گیم پلی فوق العاده و زیبا و همچنین داستان بسیار جالب و هیجان انگیز میتواند تا ساعت ها شما را سرگرم کند.

دیترویت: تبدیل شدن به انسان شاهکار 2018

به جرات میتوان گفت که کمپانی Quantic Dream در توسعه و ساخت این بازی سنگ تمام گذاشته است. Detroit: Become Human ژانر ماجرایی داشته و داستان بازی نیز به بهترین شکل روی گیم پیاده سازی شده است.

داستان بازی

Detroit: Become Human جز بازی هایی است که با دید سوم شخص عمل میکند. باید گفت که داستان بازی را به جرات میتوان یک داستان منحصر بفرد و جدید قلمداد نمود.

داستان بازی دقیقا از جایی شروع میشود که ربات ها در همه جا دیده میشوند و به کمک انسان ها آمده اند تا زندگی را برای آنها راحتتر کنند؛ اما در این میان بعضی از مردم نیز از شرایط موجود ناراضی هستند چرا که این ربات ها باعث شده اند تا نرخ بیکاری مردم افزایش پیدا کند.

در این بازی شما سه شخصیت کارا، کانر و همچنین مارکوس را به دست دارید که هر سه این کاراکترها ربات هستند و هر کدام داستان و شخصیت خاص خود را دارند.

بازی Detroit: Become Human

کارا یک ربات است که در یک خانه کار میکند و به دلیل یکسری اتفاقات مجبور میشود تا از آن خانه فرار کند و کارا در این بین در پی کشف ادراک هوش مصنوعی خود میباشد.

از طرف دیگری شخصیت کانر نیز، یک پلس ربات است که وظایفه او شکار ربات های منحرف شده میباشد و او نیز درگیر ماجراهای مختلفی میشود که شما باید کنترل آنرا در دست گرفته و بهترین تصمیمات را برای کانر بگیرید.

شخصیت آخر نیز، مارکوس نام دارد. مارکوس زندگی خود را وقف آزادی ربات ها از بردگی کرده است و در پی ایجاد یکسری تغییرات در این زمینه میباشد.

منتقدان Deroit: Become Human

به جرات میتوان گفت که بسیاری از کسانی که این بازی را تجربه نموده اند، آنرا یک بازی فوق العاده میدانند و آنرا تحسین میکنند. باید گفت که این بازی تقریبا بدون نقص است و همچنین شخصیت های بازی نیز به طور فوق العاده درون بازی طراحی شده اند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد. 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.