گوشی گلکسی s7

0
دسته بندی : علمی
شنبه ۱۳۹۵/۰۴/۲۶ ۲۲:۳۴
تعداد بازدید : 2172 بار
دانلود ویدیو

 

گلکسی اس 7 Galaxy S7 پرچمدار جدید سامسونگ می باشد که سر و صداهای بسیاری به پا کرده است.

سامسونگ گلکسی اس 7 پرچمدار جدید کمپانی سامسونگ پس از سر و صداهایی بسیاری که گلکسی نوت 7 به پا کرد روانه بازار شد، ویدئوهای بسیاری از تحلیل و مقایسه Galaxy S7 د فضای مجازی به وجود آمده است.

این ویدئو نقاط قوت و ضعف این پرچمدار جدید سامسونگ را برای شما بازگو میکند. باید دید که این محصول جدید Samsung تا چقدر می تواند شکست این کمپانی را جبران کند و نظر مخاطبان را به خود جلب کند. این روزها سامسونگ در جنگ بین ماندن در عرصه رقابت و راضی نگه داشتن مخاطبانش قرار گرفته است، شرکتهای زیادی نیز منتظر سقوص سامسونگ هستند تا بتوانند جایگاه این شرکت را تصاحب کنند.

در این رقابت سامسونگ باید جلب رضایت کاربرانش را سرلوحه خود قرار دهد وگرنه بزودی باید منتظر شنیدن اخبار بدی پیرامون این کمپانی باشیم. سامسونگ کمپانی قدرتمند آسیایی است که در سالهای اخیر توانسته خود را در گوی رقابت کمپانی های سازنده اسمارت فون ها به قدری بالا ببرد و در این رشته موفق باشد که محصولاتش از وجوه مختلف با محصولات اپل مقایسه می شوند، حتی در برخی مواقع شاهد پیشی گرفتن سامسونگ از اپل هستیم. استفاده از تکنولوژی های بروز دنیا، عرضه محصولات با کیفیت، مقرون به صرفه بودن اسمارت فون های تولید سامسونگ و نیز گاهی استفاده از تکنولوژی های جدید که در نمونه های مشابه دیگر وجود نداشته است از عوامل موفقیت این کمپانی است البته سامسونگ با تولید محصولات میان رده با کیفیت قابل قبول نیز جایگاه خود در بین کاربرانش را بیش از پیش تثبیت کرده است.

سامسونگ گلکسی اس 7 (Samsung Galaxy S7) قطعاً در فضای کنونی یا نقطه پرتاب سامسونگ خواهد بود یا نقطه سقوط.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.