ویدئوی احساسی از محصولات اپل!

0
دسته بندی : تکنولوژی
سه شنبه ۱۳۹۵/۱۰/۲۸ ۲۲:۱۹
تعداد بازدید : 2457 بار
دانلود ویدیو

 

یک ویدئوی بسیار زیبا به شکل انیمیشن با تمامی محصولات اپل و بسیار خلاقانه طراحی شده است، که می تواند بسیار تاثیر گذار باشد.

 

ماجرای رسیدن به عشق به شکل بسیار جالب و کارتونی را میتوانید در این فیلم ببینید.

اپل یک شرکت چند ملیتی آمریکایی است که در زمینهٔ طراحی و ساخت لوازم الکترونیکی مصرفی و نرم افزار فعالیت می کند. این شرکت ابتدا با نام شرکت کامپیوتری اپل (.Apple Computer Inc) تاسیس شد.

مدیریت اجرایی شرکت اپل استیو جابز بود. وی یک ماه قبل از مرگش از ریاست این شرکت کناره‌گیری کرد و به جای آن تیم کوک ریاست این شرکت را بر عهده گرفته است. 

شرکت اپل Apple در سال ۲۰۱۷ برای دهمین سال متوالی، عنوان تحسین شده‌ ترین شرکت فناوری اطلاعات در جهان را به خود اختصاص داد. از محصولات سخت‌افزاری این شرکت می‌توان آیپد، آی‌مک، مک بوک و آی پاد و آیفون و اپل واچ و اپل تی وی را نام برد. شاید بتوان قدرتمند ترین محصول این شرکت را گوشی های هوشمند آیفون نام برد که با تولید آن محبوبیت این شرکت در سطح جهانی بسیار افزایش یافت.

نماد اصلی اپل Apple توسط استیو جابز و رون وین طراحی شده بود که پدرِ آیزاک (اسحاق) نیوتن را نشان می‌داد درحالی که زیر یک درخت سیب نشسته است. هرچند این طرح خیلی زود با طرح مشهور سیب رنگین کمان که یک گاز از کنار آن گرفته شده تعویض شد.

اپل با سود ۱۸ میلیارد دلاری در سه ماهٔ آخر سال ۲۰۱۴، رکوردی بی‌سابقه را به ثبت رساند که تاکنون هیچ شرکتی در یک دوره سه‌ ماهه به آن نرسیده است. این شرکت همواره بر تبلیغات نوین پافشاری داشته و این ویدئوی زیبا نیز یکی از نمونه هاست که شما را به دیدن آن دعوت می کنیم.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.