برند تام فورد

0
دسته بندی : فرهنگی و هنری
یکشنبه ۱۳۹۷/۰۳/۰۶ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 656 بار
دانلود ویدیو

 

برند تام Tom Ford متعلق به آقای تام فورد میباشد. او طراح، فیلم نامه نویس، تهیه کننده و همچنین کارگردان آمریکایی است. وی برای همکاری با گوچی و ایجاد برچسب «Tom Ford» در طراحی مد و همچنین کارگردانی فیلم نامزد اسکار یک مرد مجرد شناخته می‌شود

برند تام فورد

زندگی شخصی

باید گفت که در ابتدا تام، در دانشگاه هنر نیویورک در سال 1979 مشغول به تحصیل شد. اما در این زمینه موفقیت چندانی را نصیب نشد. به همین خاطر به پاریس سفر کرد و در خانه مد Chole دوره کار آموزی خود را آغاز کرد. او به طراحی علاقه زیادی داشت و همین علاقه باعث شد تا کار خود را در این زمینه آغاز کند.

تام در سال 1988 در کمپانی Perry Ellis مشغول به کار شد. اما به دلیل نارضایتی هایش از سبک طراحی به برند گوچی روی آورد و تا زمانی که به شهرت جهانی برسد در این کمپانی فعالیت خود را ادامه داد.

تام فورد غوغا میکند

دقیقا زمانی که کمپانی گوچی در آستانه ورشکستی بود، طراحی های تام فورد باعث شد تا جانی دوباره به این کمپلنی بخشیده شود. با طراحی ها و ایده های بی نظیر تام فورد در سال 1994، گوچی دوباره دوران جدیدی را برای خود رقم زد.

برند تام فورد

آغاز دوران طلایی تام فورد

در سال 2004 و پس از آن که تام و روسای کمپانی گوچی به توافق نرسید، تصمیم گرفت تا برند خود را رونمایی کند. او اولین فروشگاه خود را نیویورک و در سال 2006 تاسیس کرد.

تام فورد توانست تا با استراتژی های موفق و منحصر بفرد خود برند تام فورد را گسترش دهد. در سپتامبر 2010، تام فورد سرانجام به انتظارات پایان داده و بار دیگر به دنیای طراحی لباس برای بانوان بازگشت.

نخستین مجموعه لباس زنانه که در نیویورک عرضه شد به همراه متعلقات مجلل و جواهرات بسیار زیبا یک پیروزی بزرگ برای این شرکت بود.

مجموعه لباس زنانه Tom Ford از لوکس‌ترین پارچه‌ها با جزئیات فراوان و در بالاترین سطح از کیفیت تولید شده بود. این مجموعه با طراحی برجسته و زیبای خود بر استایل و فردیت یک زن تاکید داشت.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

 

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.