ربات Emys آماده در خدمت شما!

0
دسته بندی : تکنولوژی
پنجشنبه ۱۳۹۶/۰۶/۰۲ ۱۲:۳۰
تعداد بازدید : 2043 بار
دانلود ویدیو

 

ربات ها این روزها با پیشرفت تکنولوژی و گسترده شدن فعالیت آن ها در زمینه های مختلف به کمک انسان ها آمده اند، این ربات ها قابلیت های بسیار خارق العاده ای دارند که می توانند زندگی شما را متحول کنند.

ربات Emys میتواند در تمام روز به عنوان منشی شخصیتان در منزل، محل کار و یا هرجای دیگر برای خدمت به شما آماده باشد. ربات Emys سخنگو قابلیت اجرای فرمان شما شامل عکس برداری، اتصال به اینترنت، ضبط صدا و... میباشد. تمامی این امکانات در این دوست کوچولو تجهیز شده تا برای ما زندگی مدرن تر و راحت تری را فراهم سازد.

ربات emys

 

از او میتوانید آب و هوا را بپرسید یا از او بخواهید برایتان روزنامه بخواند و حتی میتواند با دنیای مجازی ارتباط برقرار کند، این ربات کوچولو به زودی سر و کله اش در خانه هایمان پیدا خواهد شد و علاوه بر تمامی این ها، قرار است یک نسخه از این روبات برای کودکان ساخته شود، رباتی که کودکان را با شیوه های متفاوتش ترغیب به یادگیری خواهد کرد البته که ربات Emys قرار نیست از کودک شما یک نابغه بسازد، اما میتواند با شیوه های جدیدش یادگیری را برای کودک تان راحت تر و شیرین تر کند.

ربات Emys با چنین امکاناتی همواره دنیای تکنولوژی را یک قدم به سوی پیشرفت سوق میدهد و همین قدم کوچک میتواند انقلابی بزرگ را در زمینه ی ربات ها و گجت های نسل آینده بوجود آورد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.