ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear3

0
دسته بندی : تکنولوژی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۲۰ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 827 بار
دانلود ویدیو

 

کمپانی سامسونگ سعی کرده است تا بخشی از محصولات خود را با فعالیت های ورزشی نیز تطبیق دهد. این ساعت هوشمند نیز جز این دسته از محصولات سامسونگ به حساب می آید که در ادامه به بررسی ان میپردازیم.

سامسونگ گیر اسپرت Samsung Gear 3، در واقع نسل جدیدی از گجت های پوشیدنی کمپانی سامسونگ است که در این نسخه جدید از این گجت شاهد ظاهر اسپرت تری نسبت به نسخه های قبلی هستیم. با توجه به کاهش سایز گیر اسپرت در مقایسه با گیر اس ۳ و گیر اس ۳ فرانتیر، وزن این ساعت هوشمند نیز سبک‌تر شده است.

طراحی ساعت هوشمند Samsung Gear 3 نسبت به نسخه های قبلی خود کوچکتر شده است و به نوعی نیز مدرن تر شده است. با زاویه دار ساخته شدن ساختار پایینی گیر اسپرت، دایره چرخان این ساعت بیشتر به چشم می آید، همچنین این نسخه همانند نسخه های قبلی بر روی دایره چرخان حالتی دندانه دار دارد که استفاده از آن برای کاربر راحتتر شود. ابعاد گیر اسپرت ۴۲.۹ در ۴۴.۶ در ۱۱.۶ میلی‌متر است و در مقایسه با گیر اس ۳ کوچک‌تر شده است. در کنار کوچک‌تر شدن گیر اسپرت، صفحه‌ی نمایش این ساعت هوشمند نیز کمی کوچک شده که نتیجه‌ی آن کاهش نسبت مساحت صفحه‌ی نمایش به پنل جلویی ساعت در مقایسه با گیر اس ۳ است.

ساعت هوشمند سامسونگ Samsung Gear3

در رابطه با سیستم عامل و رابط کاربری این ساعت باید گفت که کمپانی سامسونگ برای اولین بار از سیستم عامل تایزن در این دستگاه استفاده کرد، همچنین باید گفت که در بروز رسانی جدید این سیستم عامل، قابلیت‌های بیشتری برای انجام فعالیت‌های ورزشی اضافه شده است؛ به‌طوری‌که اطلاعات مربوط به سلامتی و فاکتورهای بدن نظیر ضربان قلب به‌صورت خودکار در تایزن ۳.۰ اندازه‌گیری می‌شود. با استفاده از تایزن ۳ می‌توان میزان کالری مصرفی را نیز از طریق وارد کردن غذای مصرف‌شده با استفاده از خود ساعت وارد کرد و دیگر نیاز نیست این اطلاعات را فقط از طریق اپلیکیشن S Health و از طریق گوشی‌ هوشمند وارد کنیم.

یکی از مواردی که باعث جذب کاربران برای خرید ساعت هوشمند Samsung Gear 3 (گیر 3) میشود قابلیت ضدآب بودن این ساعت تا عمق 50 متری است، گیر اسپرت با رویکردی ورزشی راهی بازار شده و از این‌رو مقاومت تا عمق ۵۰ متری در برابر نفوذ آب را باید یکی از ویژگی‌های بارز و مهم این ساعت هوشمند خواند. مقاومت در برابر نفوذ آب تا عمق ۵۰ متری بی‌دلیل نیست؛ چراکه گیر اسپرت قادر است به لطف سنسورهای مختلف تعبیه‌شده روی آن، اطلاعات مربوط به شنای کاربران را نیز ثبت کند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.