سامسونگ برترین برند آسیا

0
دسته بندی : تکنولوژی
یکشنبه ۱۳۹۶/۰۴/۱۸ ۲۲:۰۰
تعداد بازدید : 2134 بار

کمپانی سامسونگ Samsung، از سال 1938 تا به کنون موفقیت های عظیمی در حوزه های گوناگون دست پیدا کرده و به جرات میتوان گفت که هم اکنون در بسیاری از حوزه های تکنولوژی نیز حرف اول را میزند.

لوگوسامسونگ

سامسونگ از ابتدای شروع تا به امروز با فراز و نشیب های زیادی روبرو بوده است اما این فراز و نشیب ها به هیچ عنوان باعث نشده که اعتماد مشتریان نسبت به این کمپانی از بین برود. حتی حوادث مربوط به گلکسی نوت 7 نیز نتوانست مشتریان این کمپانی را بگیرد و بنا برگزارشاتCampaign Asia-Pacific نیز، رفتار شفافانه و سرعت عمل سامسونگ باعث شد تا بتواند مشکلات مربوطه را به سرعت حل و فصل کرده و یک بار دیگر در صدر جدول «1000 برند برتر آسیا» قرار گیرد. در گزارش سالانه این موسسه، «استنباط» مصرف کنندگان مورد بررسی قرار گرفته و طی نظرسنجی های گوناگونی که طی بازه زمانی 12 روزه در 13 بازار آسیا از جمله استرالیا، چین، هند، ژاپن و کره جنوبی به انجام رسیده اند، سامسونگ Samsung توانسته این لقب ارزشمند را مال خود کند.

موسسه Nielsen صحت و دقت این اطلاعات را تایید کرده و می گوید که با جمع آوری پاسخ هزاران نفر به دو پرسش ساده به دست آمده اند. در 17 دسته بندی مختلف، از مشتریان خواسته شده بگویند «بهترین برندی که به ذهنتان می رسد چیست و کدام برند دومین برند برتر در همان دسته بندی است؟»

samsung-vs-apple

برای ششمین سال پیاپی، سامسونگ رده نخست را مال خود و اپل و سونی را مجبور به قناعت به جایگاه دوم و سوم کرده است. گفتنی است که برند پلی استیشن در این نظرسنجی، برندی جدا از سونی به حساب آمده و از جایگاه 19 ام سال گذشته، به جایگاه 23 ام طی گزارش جدید رسیده است. در همین حال، ال جی هم پایین تر از پاناسونیک در جایگاه ششم قرار دارد اما به مراتب از گوگل در جایگاه 13 ام بالاتر است. از دیگر برندهای مطرحی که راه خود را به لیست 100 برند برتر آسیا باز کرده اند می توان به توشیبا (18)، مایکروسافت (24)، فیسبوک (26)، پی پال (39)، آمازون (43)، لنوو (80) و اینتل (93) اشاره کرد.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.