John wick 3

0
دسته بندی : سرگرمی
چهارشنبه ۱۳۹۷/۰۲/۱۹ ۱۵:۰۰
تعداد بازدید : 920 بار
دانلود ویدیو

 

اگر اهل تماشای فیلم هستید حتما با فیلم جان ویک John Wick آشنایی دارید. خبر خوب این است که نسخه جدید این فیلم هم اکنون در دست ساخت است.

تاریخ اکران نسخه سوم جان ویک

جان ویک را میتوان یکی از فیلم های پر فروش در صنعت فیلم دانست. یک فیلم بسیار منحصر بقرد با ژانر شگفت انگیز که با فیلم نامه ای خاص ساخته شده است. این فیلم دو نسخه قبلی نیز دارد و هم اکنون نسخه سوم این فیلم در حال ساخت میباشد.

طبق گزارشات به دست آمده از سوی کمپانی لاین گیت   (Lion gate)نسخه سوم این فیلم با نام John Wick Chapter 3 در تاریخ 17 می سال 2019 روی پرده سینما خواهد رفت.

 John wick 3 در دست تولید

قسمت قبل

در قسمت قبلی حان ویک با به قتل رساندن یکی از اعضای رده بالا در هتل کانتینتال، یکی از قوانین مهم را زیر پا گذاشت، این قانون بدین منظور بود که هیچ یک از اعضای این سازمان نباید در این هتل با یکدیگر به جنگ بپردازند و یا کشته شوند. بعد از این اتفاق اعضای رده بالای سازمان برای کشتن جان ویک که متهم به قتل بود، یک جایزه 14 میلیون دلاری تعیین کردند.

جان ویک میبایست با این تفاسیر به سرعت اعدام شود، اما ویلسون که یکی از دوستان قدیمی جان ویک و همچنین مدیر هتل کانتینال بوده است، لطفی در حق جان ویک کرده و یک ساعت زمان برای جان ویک میخرد تا او بتواند به سرعت از شهر نیویورک خارج شود. حال جان ویک باید از تمام مهارت هایش استفاده کند تا بتواند از نیویورک خارج شود.

بازیگران

فیلم نامه نویسی این فیلم را چاد استاهلسکی و همچنین دریک کولستاد بر عهده گرفته اند، فیلم نامه نویسانی که در دو قسمت فبلی این فیلم نیز حضور داشته اند. کیانو ریوز حضور خود را در این فیلم اعلام کرده است و باید انتظار داشت که دیگر هنرمندان قسمت های قبلی فیلم نیز اعلام همکاری کنند.

علاوه بر تمامی اینها، شایعاتی مبنی بر این که قرار است تا هیرویوکی سانادا، بازیگر فیلم The Wolverine (ولورین)، قرار است نقش شرور و منفی فیلم John Wick: Chapter 3 را بر عهده داشته باشد، وجود دارد.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.