فیفای جدید در راه است! تریلر بازی FIFA18

0
دسته بندی : سرگرمی
چهارشنبه ۱۳۹۶/۰۷/۱۹ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 1320 بار
دانلود ویدیو

 

تقریبا تمام کسانی که از بازی های کامپیوتری لذت میبرند، نام این بازی یعنی FIFA را شنیده اند، FIFA کامپیوتری در واقع یک گیم در سبک و حوضه فوتبال است و سالهاست که نسخه جدید فیفا هرساله توسط ارائه کنندگان این بازی به دنیای گیم عرضه میشود.

فیفای جدید در راه است! تریلر بازی FIFA18 را در این ویدئو خواهید دید. با پیشرفت تکنولوژی و نزدیک شدن انسان به دنیای مجازی، بازی ها و گیم پلی ها هم تحت تاثیر قرار گرفته اند. هرچه که جلوتر میرویم رقابت بر سر اینکه کدام یک از بازی ها از لحاظ گرافیکی به واقعیت نزدیکترند، بیشتر میشود و باید گفت که فیفا نیز از این قافله عقب نمانده است.

فیفای جدید در راه است! تریلر بازی FIFA18

با توجه به اینکه هرساله شاهد بهبود کیفیت و گیم پلی بازی ها هستیم میتوان گفت که انتظارات از FIFA18 بسیار زیاد است. با این همه، در نسخه جدید سری، شاهد تغییرات عظیمی که در نسخه قبلی رخ دادند نیستیم و این موضوع برای بسیاری از مخاطبان ناامید کننده است. با این حال باید گفت که فیفا ۱۸ به علت بهینه سازی هایی بسیار پر شمار و قدرتمند در زمینه گیم پلی و همچنین گسترش و بهبود بخش های مختلف دیگر، توانسته به عنوان یکی از کامل ترین نسخه های سری ظاهر شود.

البته شاید این تغییرات نسبت به نسخه قبلی این بازی یعنی FIFA17 پرسروصدا نباشد اما میتوان گفت که ناشران این بازی در ایجاد کردن تجربه‌ای بهینه تر، روان تر و دوست داشتنی تر نسبت به بازی قبلی FIFA، موفق عمل کرده‌اند. فیفا 18 به علت بهره مندی از موتور قدرتمند فراست بایت در بخش گرافیکی بدون شک بسیار زیبا ظاهر خواهد شد، سایه زنی ها، نورپردازی و همه چیز در بازی به بهترین شکل ممکن انجام شده است، اما گرافیک بازی و انیمیشن های پرتعداد ان تنها موضوعاتی نیستند که تیم سازنده از تجربه دومشان با فراست بایت برایمان به ارمغان اورده‌اند.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.