تریلر بازی Call of Duty WWII

0
دسته بندی : سرگرمی
دوشنبه ۱۳۹۶/۱۰/۱۸ ۱۲:۰۱
تعداد بازدید : 863 بار
دانلود ویدیو

 

اگر جز طرفداران صنعت گیم هستید حتما با بازی ندای وظیفه آشنایی دارید، بازی در سبک اول شخص و زانر اکشن که تا به امروز توانسته تجربه ای هیجان انگیز را در اختیار مخاطبان خود قرار دهد. در ادامه به بررسی نسخه جدید این بازی یعنی Call of Duty WWII میپردازیم.

همچنان که هرروز تکنولوژی و صنعت های وابسته به ان پیشرفته تر میشوند بازی های کامپیوتری نیز روز به روز مخاطبان خود را یک پله به واقعیت نزدیکتر میکنند. این بازی توسط کمپانی Sledgehammer ساخته شده و کمپانی Activision نیز آنرا منتشر کرده است. نسخه جدید ندای وظیفه در تاریخ 3 نوامبر 2017 به صورت جهانی برای دوکنسول ایکس باکس وان و پلی استیشن 4 و همچنین کامپیوتر منتشر شد.

داستانِ بازی درباره‌ی یک جوخه از سربازانِ پیاده‌نظامِ ارتش ایالات متحده با محوریتِ رونالد دنیلز شکل می‌گیرد که نبردِ معروف به نورماندی را از جبهه‌ی غربی در اروپا شروع می‌کنند و با پشت سرگذاردنِ وقایعی، در جدال با نازی‌های متخاصم و همراه با نیروهای متفقین به خطوطِ مقدمِ جدیدی در فرانسه، بلژیک و آلمان پیشروی می‌کنند. خوشبختانه WWII مکانیزم‌های حرکتیِ دو بازی قبلی این مجموعه مثل پریدن‌های بلند و دویدن از روی دیوار را کنار گذاشته و به ریشه‌های خود در بازی‌های قدیمی‌تر مثل Call of Duty: Black Ops و Black Ops II بازگشت داشته است. به علاوه امکانِ دویدنِ نامحدود هم برای بازیکن حذف شده است و میزانِ سلامتی یا نیرو هم دیگر به صورتِ خودکار در بخشِ داستانی بازیابی نخواهد شد.

تریلر بازی Call of Duty WWII

اگر به ویدیو زیر نگاهی بیاندازید، قطعا نسخه جدید این بازی شما را جذب خواهد کرد، چرا که نسخه جدید این بازی برخلاف نسخه های قبلی که داستانی آینده نگر داشته اند، روایتی هیجان انگیز و درگیر کننده دارد و احتمالا شما را تا پایانِ ماجرا مشتاق نگه خواهد داشت. از نظرِ گرافیکِ فنی، بازی وجوهِ تشابه زیادی با نسخه‌ی قبلی دارد و به جز برخی تکنیک‌های اضافه شده به گزینه‌های مربوط به AA و دقتِ رندر در خروجی، پیشرفت‌های قابلِ توجهی نسبت به نسخه‌های قبلی ندارد و هنوز هم قابلِ قیاس با رقیبی مانند Battlefield 1 و کلاسِ متفاوتِ موتور گرافیکی آن نیست. تا زمانی که سازندگانِ این سری بازی‌ها به فکرِ ارتقای اساسی در موتورِ گرافیکیِ IW engine نباشند، تحولِ گرافیکی واقعی در این بازی قابلِ پیش بینی نیست.

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.