تست مقاومت آب یخ IphoneX و Galaxy S8

0
دسته بندی : تکنولوژی
جمعه ۱۳۹۶/۱۰/۲۲ ۱۲:۰۰
تعداد بازدید : 819 بار
دانلود ویدیو

 

در این ویدیو این بار مقاومت دو مدعی دنیای اسمارت فون ها یعنی آیفون 10 و گلکسی اس 8 را در برابر آب یخ امکان سنجی میکنیم.

چندسالی است که شاهد رقابتی تنگاتنگ میان دو کمپانی Samsung و Apple هستیم و هرسال نیز این رقابت تنگ تر وسخت تر میشود، در این ویدئو تست مقاومت در برابر آب IphoneX و Galaxy S8 را خواهیم دید، این رقابت سخت میان سامسونگ و اپل با پیشرفت تکنولوژی و نیاز های روز افزون کاربران بیشتر شده و این دو کمپانی باید سرسختانه برای تصاحب بازار با یکدیگر به رقابت بپردازند.

همانطور که در ویدیو مشاهده میکنید این بار این دو پرچمدار IphoneX و Galaxy S8 باید در مقابل تست آب یخ زور آزمایی کنند، باید گفت که اگر ویدیو را تماشا کنید به خوبی درمیابید که اپل در این مورد عملکرد ضعیفی را به نسبت سامسونگ گلکسی اس 8 ارائه داده است. باید در نظر داشته باشید که هر دوگوشی ضد آب هستند اما سرمای موجود در اب یخ باعث میشود تا سیستم آیفون 10 به خوبی کارنکند بنابر این گلکسی اس 8 در این زمینه یک قدم از اپل جلوتر است.

تست مقاومت آب یخ IphoneX و Galaxy S8

ناگفته نماند که اگر قصد خرید یکی از این دو گوشی را دارید سعی کنید بر حسب سلیقه و نیاز هایتان یکی از این دو را انتخاب کنید چرا که هردوگوشی از کیفیت بالایی برخوردار هستند و اگر آیفون 10 در برابر این تست به خوبی درس پس نداده است دلیل بر کیفیت پایین این دستگاه نیست چرا که هر دو گوشی از قابلیت های مختلف و متنوعی برخوردار هستند.

نظر شما چیست؟ به نظر شما کدام یک از این دو گوشی میتواند نیازهای کاربران را بهتر از دیگری برآورده کند؟

براي دريافت تازه ترین ویدئوها با ليمو سبز همراه باشيد.

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.