بیکسبی 2 در راه است

0
دسته بندی : موبایل
جمعه ۱۳۹۶/۰۷/۲۸ ۱۷:۰۰
تعداد بازدید : 5354 بار

سامسونگ چندی پیش از دستیار هوشمند خود بیکسبی پرده برداشت این در حالیست که بیکسبی 2 نیز روز گذشته رونمایی شد.

بیکسبی 2 در راه است

سامسونگ ساعاتی روز گذشته طی کنفرانسی که در شهر سن‌فرانسیسکو برگزار کرد، نسخه‌ی جدید دستیار صوتی هوشمند خود ملقب به بیکسبی bixby را رونمایی کرد.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، نسخه‌ی جدید دستیار صوتی هوشمند این شرکت با عنوان یک هاب برای کنترل اکوسیستم گجت‌های سامسونگ مورد استفاده قرار خواهد گرفت. در واقع سامسونگ در نظر دارد در نسخه‌ی دوم دستیار صوتی هوشمند خود عملکردی شبیه به گوگل اسیستنت و الکسا داشته باشد و بتوان با استفاده از آن، گجت‌های هوشمند موجود را کنترل کرد.

بیکسبی 2 در راه است

با استفاده از بیکسبی ۲ Bixby کاربران می‌توانند در خانه از طریق دستورات صوتی هوشمند اقدام به روشن و خاموش کردن لامپ هوشمند یا تغییر دمای ترموستات کنند. سامسونگ در کنار رونمایی از بیکسبی ۲، کیت توسعه‌ی مخصوص این پلتفرم را نیز منتشر کرده است تا از این طریق، توسعه‌دهندگان بتوانند از آن در گجت‌های هوشمند و اپلکیشن‌های خود استفاده کنند. طبق اعلام کره‌ای‌ها، دستیار صوتی هوشمند بیکسبی در تلویزیون‌های عرضه‌شده در دو کشور کره و آمریکا در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت. سامسونگ اعلام کرده است که بیکسبی ۲ از نظر شناسایی دستورات صوتی کاربر و همچنین پیش‌بینی نیازهای وی بسیار بهتر عمل خواهد کرد.

دستیار صوتی هوشمند بیکسبی از رقبایی نظیر گوگل اسیستنت، الکسا و سیری عقب مانده است و تعویق انتشار بیکسبی در آمریکا در تابستان سال جاری، دردی از مشکلات این سیستم صوتی هوشمند برای شناسایی دستورات صوتی انگلیسی حل نکرد. باید دید آیا بیکسبی ۲ می‌تواند ضعف عملکرد بیکسبی را جبران کند و باعث شود کاربران بیش از پیش به سمت این سرویس سوق پیدا کنند.

براي دريافت اخبار جديد با ليمو سبز همراه باشيد.

 

دیدگاه کاربران

جهت ثبت نظر لطفا
وارد شوید.